Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy gyorsabban...

Mit tehetnék hogy gyorsabban menjen a járás? (térdprobléma)

Figyelt kérdés
16éves vagyok és a bal térdem 3évvel ezelött kibicsaklott(kifordult) kaptam sínt,gipszt,és sok vért szivtak le a lábambol mikor levették nagyonfájdalmas volt a járás tavaly elmentünk egy állitolag jó orvoshoz aki megmütötte meghuzta a szallagaim hogy,ne menjen ki többet és kivette az eltört porcdarabot. Most pár héttel ezelött a jobb térdem is kiment gondolom nem birta hogy,mindig ezt terhelem elmentünk egy tényleg értő orvoshoz ahol megrögenezték,ultrahang, kiderült h nemtörtle porc de a szallagok megvannak nyulva a mütétet csak18éveskorom után szeretné elvégezni mindkét térdemnél.Ha mégegyszer előfordulna elötte akkor tükrözéses mütétlenne.Ami remélem nemlesz igy.Mostanra lement a duzzanat alábamrol megyis a járkálás rögzitővel csak sokszor becsuklik a térdem és igy hogy mindkétt lábam rossz elég sátán járok és azegyensulyom semjo.Mit tanácsoltok??
2010. nov. 11. 05:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól tartok hogy ezen addig nem lehet segíteni! :( De nem tom,nem vok szakértő,de nem lennék a helyedben! :S Amúgy nekem is van valami gubanc a lábammal,de nem ennyire komoly,csak néha elkezd lüktetni,és NÉHA beakad. De hát ez van,az élet itt mutatja meg a kegyetlen oldalát! :S Sajnos ilyene is van.. Ilyenkor ki kell bírni a fájdalmat,hanem lehet ellene tenni! :( Remélem rendbe jössz! :)

Üdv: Emma:)

2010. nov. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!