Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egri eventusról mondanátok...

Egri eventusról mondanátok infókat? Oda szeretnék menni és kívácsi lennék mindenre! Lécci mindenről mondjatok el mindent részletesen. Thx.

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 14:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

én is ezen a sulin gondolkozok :)


13/L

2010. nov. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
naa akkor lehet osztálytársak leszünk:))
2010. nov. 12. 16:10
 3/16 anonim ***** válasza:

de nem biztos, hogy odamegyek :D



amúgy te milyen szakra mész?

2010. nov. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

hát szerintem alkalmazott fotográfus

de még nem biztos.

2010. nov. 13. 13:56
 5/16 anonim ***** válasza:
én pedig alkalmazott grafikos :)
2010. nov. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

az jóó^^

amúgy tök jó hogy lassan 4 napja van kint a kérdés és még senki nem írt a suliról semmit..:D

2010. nov. 14. 19:55
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát szerintem biztos azért nem írnak mert nem oda járnak. :D


amúgy te nagyon jó vagy rajzból?

2010. nov. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Már válaszoltam pár "Íventászos" kérdésre, tehát ez még belefér. Lehet, hogy azóta más lett, mert én 2007-ben végeztem, de hát lássuk a medvét!

Van pár óra, ami van, de minek, mert csak netezünk. Viszont jó képet kaphatsz a kortárs filmesek, animátorok, grafikusok munkájáról. Például ha elmész filmvetítésre is. A rajzóra nagyon jó, mert a legtöbb esetben alakrajz és kreatív feladatok vannak. Jó, néha becsúszik pár csendélet, főleg, mert a végzős vizsga egyik része is az.

A művészettörténet tanár, egy pösze nő, de nagyon jól tanít. (anno mi egy év alatt eljutottunk az őskortól Van Gogh-ig). Van pár olyan tárgy, amire azt fogod mondani, hogy minek ez, téged ez nem érdekel, mint a videó, tipográfia, hangtan (ez utóbbi csak játék- és animációsfilm készítő szakon). A nyelvóra a szórólap ellenére nem olyan gazdag. Francia, orosz nincs, csak angol és német. Ami a BME-s alap írásbeli nyelvvizsgára készít fel. Ha van nyelvvizsgát, akkor nem kell bejárnod. Vannak klassz kis vizsgák, öröm tanulni. (nem öröm, de kell).

Jobban teszed, ha nem késel, mert az igazgatóhelyettes mindig szőrösszívű. Két perc késésre sem mehetsz be a terembe. Ha bagózol, elöl nem teheted meg, csak hátul, és azt is csak akkor, ha az érettségi utáni kurzusra mész. az iskolához közel van egy Heliker. A tanulós órák és a rajzórák nem ugyanott vannak.


A blogomból idézem az iskola melletti koli állapotát."Az ablakon nem lehet kirázni a poros szőnyeget, mert megszólal a riasztó. Füstjelző van az épületben, tehát akármennyire is penészedik a fürdő, nem lehet se füstölőt, se mécsest gyújtani. Van külön fürdőszoba, négy ágyas szobák vannak. Mozgásérzékelő lámpa van. A kollégiumi nevelők érzékenyek a hangokra, nem lehet nevetgélni, a lépcsőn hangosan fölmenni. Le kell adni a portán a kulcsot. Az ebédlőt nem lehet az iskola és a koli közti átjárónak tekinteni, még télen se. Este 10 után, ne akarj tv-t nézni, mert úgy se lesz adás. Nem lehet hangosan nevetni, mert lehallatszik, és feljön a néni a portáról. Ugyanez a néni reggel hatkor minden szobába betrappol, és lekapcsolja a fűtést. Rendet kell tartani, de valami nagyon múzeumi módon. Nem kajálhatsz a szobában, és nem is tarthatsz kaját a szobában. Még csokit se. Még vizet sem, mert "jönnek a hangyák". Ha hétvégén hazamész, a kolivezetőség szobaellenőrzést tart, és még az ágyneműtartóba is benéz. Néha hétvégén vendégek mennek a szobába, a szekrény nem zárható. Nem lehet hétvégére maradni. Nincs mosógép, vasaló. Lehet pizzát rendelni, de csak a konyhában elfogyasztani. Egy hűtő van, a konyhában. A takarítónő mindennap felmos a szobákban. Napközben nem lehet pizsamában aludni, csak melegítőben heverészni. Az ágyon nem lehet füzet, könyv, ceruza, bugyi se a szoba közepén. A falra tilos bármit kiragasztani, mert "leszedi a festéket". a falvédőre se lehet. Az udvaron nem lehet vízipisztolyozni. Tollasozni se, mert "kivágja az ablakot". "Ez egy leánykollégium.""


A Servita utcán lévő koliról nem tudok nyilatkozni, de a Leányka úti, az maga a paradicsom, a kísérteteivel együtt.

2010. nov. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

utolsó előtti:hát nagyon jónak nem mondanám de elég jó(azthiszem):D


utolsó:köszönöm^^a koli annyira nem érint de azért jó arról is tudni a dolgokat.

köszi mégeygszer^^

2010. nov. 16. 02:25
 10/16 A kérdező kommentje:
amúgy milyen kísértetek?:D(pl)
2010. nov. 16. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!