Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek a legeslegjobb...

Mit vegyek a legeslegjobb baratnomnek szuletesnapjara?

Figyelt kérdés
Valami olyant szeretnek,ami igazan kulonleges,naagyon kozeli kapcsolatban vagyunk.19 eves lesz..es szeretnem,hogy tolem kapja a legszebb ajandekot.Segitsetek...:D,ti mit vetettek a legjobbatnotoknek?
2009. jan. 11. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha igazán személyeset akarsz, inkább csinálj neki valamit. Gyűrű, karkötő, nyaklánc, kulcstartó. Vagy csinálhatsz neki pólót, amire ráteszed/teteted a közös képeiteket
2009. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

gondoltam arra is,hogy keszitsek vmit de nem tudom mit..


polot azert nem adok,mert karacsonyra olyan bogret kaptam tole amin kep van rolunk...es,mert egy masik kozos baratnonk parnat ad neki amin 2en vannak rajta,de szertintem ez olyan,hogy lemasolja az ajandekot,hiszen o is olyan bogret kapott tole,szoval..nem tudom..

2009. jan. 11. 22:33
 3/4 yuda ***** válasza:
100%

A gravírozás már nem olyan drága. Kitalálsz valami frappáns, személyre szóló szöveget és percek alatt begravíroztatod értékesebb tollba,akár vagy ékszerbe...stb.

Ruhaneműbe-minap éppen zokniba láttam,hogy beírnak bármilyen nevet..szóval ilyesmikre gondoltam,..stb-ennél személyesebb nem lehet,vagy ugyanez létezik porcelánnál,természetesen a technika más,viszont ezek személyesek.

2009. jan. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
előző válaszolónak: hát szerintem lehet ezeknél személyesebbet. Attól még, hogy valamire valaki ráírja a neved nem lesz személyes..szerintem. Akkor lesz valami személyes, ha tiszta szívből csinálják, és kreatív, pont arra az emberre illik valamilyen okból. De ez az én véleményem. Csinálhatsz neki cd-t a kedvenc számaival, vagy valami tényleg személyre szabottat. Milyen állatot/sportot/zenét/filmet/sorozatot szeret? mert ezekkel kapcsolatosat is lehet csinálni/venni
2009. jan. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!