Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítség! Legeslegjobb barátnő...

Segítség! Legeslegjobb barátnőm meghalt, hogy fogadjam el?

Figyelt kérdés

Egy hete történt...

Este volt hazakísértem a barátnőmet már a házuknál voltunk ,elkezdte keresni a kulcsát , mivel a szülei nem voltak otthon házassági évfordulójuk volt és elmentek valahova vacsorázni.A barátnőmnek volt egy flakon a kezébe és kiesett és megkért hogy vegyem fel én kivettem a kezéből a táskáját és elkezdtem keresni a kulcsot,le eset neki hogy ő kell menjen a flakonért .Aztán mniden olyan gyorsan történt, jött egy kocsi nagyon gyorsan jöhetett gondolom ittas volt , és a barátnőm már ott feküdt a vérben . Amilyen gyorsan csak tudtam oda rohantam hozzá kb. fél métert repült ,segítségért kiabáltam szerencsére kijött egy öreg néni és felhívta a mentőket.Hamar kiértek de nem engedték meg hogy beszálljak . Elkezdtem futni a korházig.De mire beértem a barátnőm már meghalt.Azthittem hogy az élettem lepereg előttem ,iszonyatos volt azthittem ketté törik a szívem .

Minden nap kimegyek hozzá a temetőbe ahogy felkelek és még be nem sötétedik ott vagyok Vele.Iszonyatosan hiányzik .Ha én mentem volna azért a nyavalyás üvegért még ma is élne . Volt olyan is hogy este mentem ki hozzá úgy éreztem ha nem megyek ki hozzá megfulladok .

Mit tegyek ? Nem tudom elengedni őt, nem tudok róla beszélni senkivel se de így hogy senki sem ismerek itt , meg hogy le tudom írni jól esik a lelkemnek .Így is záporoznak a könnyeim .Iszonyatosan fáj hogy nem volt még egy perc hogy elmondjam neki hogy ő volt a legjobb barátnő a földön,még egy nap hogy együtt legyünk ,egy év hogy még együtt elgyünk.

16/l


2010. jún. 15. 01:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Csak idővel leszel képes feldolgozni ezt a szörnyűséget. Emlékezz a jó dolgokra és folytasd az életed.
2010. jún. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%

Basszus, ilyen házassági évfordulót...Á....á....ezért utálom az életet!

Hát mit mondhatnék. Beszélned kell róla igenis, akivel csak teheted. Ki kell beszélni. A szüleivel majd idővel sokat beszélgethetnél. Mikor az én tesóm halt meg, fél éven át csak beszélgettünk róla a barátaival, ők ismerték őt egy másik oldalról, minden élmény amit meséltek, olyan volt, mintha még velünk lenne, fel kellett dolgozni, á...

de akkor is ilyet, azok a nyomorult szülők!

legalább ne azon a kib.aszott napon történt volna!!!

2010. jún. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy írtatok eddig

részvétem a tesód miatt...ha már beszélgetésről van szó ,hogy halt meg?ha még mindig nehezen érint nem muszáj válaszolnod ..

a szüleivel még nem igazán beszéltem ,az édesanyja így is nyugtatókon él talán megpróbálom egy-két hónap múlva

2010. jún. 15. 02:51
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Először is részvétem! Úristen, azt hiszem, én beleőrülnék, ha meghalna a legjobb barátom! Szerintem mindenképpen menj el pszichológushoz, illetve ami ennél is fontosabb az az, hogy beszélj róla a szüleidnek, a közös barátaitoknak, illetve igen, pár hét múlva az ő szüleivel is vedd fel a kapcsolatot. Ki kell adni a bánatodat, amennyire csak lehet, ha benned marad, az folyamatosan csak mérgez. Ne tartsd vissza a sírást, ne fojtsd el a gondolataidat, meg kell adni a bánatnak a könnyeket és az időt. A folyamatot sajnos nem tudod felgyorsítani, csak tűrni tudsz! Sok erőt kívánok Neked!
2010. jún. 15. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
52%

Basszus.....

A legrosszabb az,amikor te is látod a szerencsétlenséget..De a legjobb ilyenkor egy társ,akiben megbízol,és kitudod neki önteni a lelkedet,és elmondani a bajaidat. :(


Tedd túl magad rajta. Sok erőt kívánok hozzá neked!

2010. jún. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

A tesóm öngyilkos lett 20 évesen. Túl sok nyugtatót vett be, nyilvánvalóan Azzal a szándékkal, mert írt néhány sort, nagyjából annyit, hogy "Bocs!" - aztán elaludt az erdőben. Szerintem nem a gyógyszer vitte el, hanem szó szerint megfagyott. Emlékszem, aznap éjjel olyan hideg volt, hogy még a kesztyűben is fájtak az ujjaim. Amúgy lehet, hogy megbánta, mert megtalálták a helyet, ahol először feküdt, ott hányt, aztán ahol végleg rátaláltak, azt mutatta, hogy elindult hazafelé:( A hülye. Nem tudok mit mondani, sose bocsátom meg neki.


Te szegény, nem túl jó, hogy most jön neked a nyári szünet. Valahogy foglald el magad, ne ülj állandóan otthon, mert bedilizel. A helyedben én elmennék egy kutyamenhelyre önkéntesnek - persze csak ha szereted a kutyákat, vagy keresnék valami nyári melót.

2010. jún. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Jézusom , sajnálom .Biztos nagyon fáj neked és el is hiszem .Én se tudnám neki megbocsátani. .Igen , nyári munkára gondoltam már a kutya menyhelyen de az a baj,hogy ez még vakáció előtt volt Vele.Ő is jött volna velem segíteni.Kétlem,hogy így megyek-e valahova. Pszichológushoz,hát nem is tudom ...pénzt kiadni azért hogy megkérdezze "Ön mit érezz ?" fejezet nem igen segítene,most nem az anyagi probléma jusson eszetekbe,egyszerűen egy porcikám se kívánja hogy oda menjek egy vadidegenhez és elmondani hogy Ő milyen volt.A nevetése,a gyönyörű mézszőke haja .A kis piros foltok mikor elpirult. Még most se hiszem el,hogy itt hagyott.

Az biztos, ő rá mindig számíthattam ,éjnek évadján is felhívattam ,akár miért is ,hogy megnyugtasson,vagy csak egy fránya rémálom miatt is.Az biztos mindig a legjobbak mennek el .Mindenkinek ilyen barátot kívánok amilyen Ő volt,sose vesztünk össze semmin,jó most hazudok mindig összevesztünk hogy ki egye meg az első darab csokit,hogy ki üljön le előbb a géphez és még sorolhatnám. De biztos vagyok benne ,hogy azt a mosoly amit csak Ő tudott kiváltani az örökre elveszett , és úgy érzem egy darabot magával vitt ..kétlem ,hogy lesz még egy ilyen igazi barátnőm és azt is hogy kell-e másik mert ebbe biztos vagyok Őt senki se válthatja fel .

2010. jún. 15. 12:41
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem. Elhiszem, hogy rossz lehet nagyon, de azért az is tény, hogy valakinek ilyen kis időre sem jutnak igazi barátok, nekem sem jutott eddig, pedig nem vagyok visszahúzódós, de örülnék, ha ilyen barátom lehetne, mint neked volt. De bocsi, hogy magamról beszélek, istenőrizz, hogy sajnáltatni akarjam magam, de azt mondják mindenben meg kell találni a jót. szépen lassan enyhülni fog a fájdalom, de tényleg muszáj lenne beszélned róla, lehet hogy azt hiszed, hogy ez csak egy hülyeség, mindenki csakúgy mondja, de esküszöm neked, hogy könnyebb lesz minden, ha kibeszéled magadból.

azt tudom még tanácsolni, hogy kezdj el valamit, ami elvonja a figyelmedet. a filmeket nem javaslom, mert a legtöbb filmben vannak barátnők, akik csak Őt juttatnák eszedbe, de mondjuk süss valami finomat, rajzolj, menj el kutyát sétáltatni, vagy esetleg írd le versben mit érzel, ez nem biztos hogy segít felejteni, de segít elfogadni, hogy a barátnőd nincs többé. erőt és kitartást kívánok neked az elkövetkezendő időszakra és ne felejtsd el: "Az idő mindent megold"!

2010. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkitől a jó kívánságokat ...

sajnos nem tudok úgy ellazulni hogy ne jusson eszembe ,bármit csinálok csak az emlékek törnek rám és ez már gyötör ,tudom valakivel beszélni kéne és aki a legmegfelelőbb lenne az a szülei és az én édesanyám.De a szülei fel vannak zaklatva és meg is értem szóval ez tabu, és aki maradt az édesanyám. Ő viszont kórházban van szóval nem is tud semmiről és nem akarom felzaklatni őt.Egyátalán nem gondoltam azt hogy sajnáltatni akarod magadat,remélem ti se azt gondoljátok rólam . Remélem te is megtalálod azt a barátot akivel egyhullámhosszon vagy :) én szurkolok neked

A mindennapos sírás a sírja felett ,már addig fajult hogy nem jön egy könnycsepp se a szememből már, 1 napja nem voltam nála.Azthiszem ideje mennem meglátogatnom :)

2010. jún. 15. 14:07
 10/26 A kérdező kommentje:

hazajöttem .. ott volt az anyukája .elbeszélgettünk kicsit jobban vagyok hogy elmondhattam és ki sírhattam magam az édesanyjával. hiszen ő az édesanyja ,tőle örökölte majdnem mindent ,majdnem minden mozdulatában Őt láttam. Elképesztően szörnyű volt,leírhatatlanul.Oly közel és mégis oly távol.El se tudom képzelni a sulit ő néküle.Maga lesz a pokol.

R.I.P Stefi :(( úgy hiányzol

2010. jún. 15. 19:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!