Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ennyire sok a "troll"...

Miért ennyire sok a "troll" az Ezotéria kategóriában?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, hogy ki mivel tudja magyarázni, hogy abban a kategóriában minden kérdésre minimum 3 sértegető, szarkasztikus, gúnyos, oda-nem-illő válasz érkezik. Szerintem ez nagyobb arány mint más kategóriákban. Miért?
2010. nov. 16. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:

hol máshol legyenek trollok ha nem a mágia meg egyebek között ?:D

egyébként sok idióta kérdés van, ahogy a szex-nél is és ott is sok a troll

2010. nov. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy, miért? Mert az egész témakört baromi sokat félreértelmezik, és jönnek a kis 13 éves tvájlájt fanok, meg a talán náluk is fiatalabb plejádhívők akik azt sem tudják mi az ezotéria. Nem hiszek az ezotériában, de elfogadom, mint érdeklődési kört, viszont csak egy bizonyos szintig. Amúgy a két örök kedvenc témaköröm, pont e miatt az ezotéria és a fogyókúra.
2010. nov. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én tudom mi az ezotéria,32 éves vagyok.a legnagyobb osobaság.
2012. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ostobaság
2012. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
De ha szerinted az , minek jössz ide ? Minek írsz ide ? Akit nem érdekel, aki nem hisz benne miért szól bele ?
2012. júl. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!