Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mikor lesz már végre az...

Mikor lesz már végre az Ezotéria kategóriában is Kritika rovat?

Figyelt kérdés

Már nagyon unalmas. Most ugyanazt eljátsszák, mint annak idején a "hitetlenek" a Vallás kategóriában. Ott -ahogy én látom- megoldotta a problémát a Valláskritika rovat.


Maga az Ezo kategória amúgy nagyon jó, így legalább Vannak értelmes válaszok IS, de még mindig van egykét jómadár, aki nem sajnálja rá az idejét, hogy napi 20x leírkálja, hogy aki hisz a horoszkópban az egy selejt, hiszékeny, íkúnulla ember. Erre szerintem senki nem kíváncsi.


Ha lenne egy Kritika témakör az Ezotéria kategórián belül, ott kiélhetnék magukat, feltehetnék a "Miért ilyen hülyék az emberek"-típusú kérdéseiket, és nem kéne folyton átugrálni őket meg felhúzni magam rajta.


Esetleg a Szerelem, szex témakör mintájára egy nagy piros szöveget oda felülre, hogy a hitetlenek a böngésző vissza gombja segítségével hagyják el az oldalt :) Ez nem hiszem, hogy bármire is megoldás lenne, viszont könnyűszerrel be lehetne másolgatni az olyan embereknek, akik annak arra használják a kategóriát, hogy megszégyenítsenek más embereket. Talán egy idő után mégiscsak észrevennék magukat.


Tudom, hogy ez egy "szabad" oldal, hogy ide bárki bármit beírkálhat -szinte-, és aki ezt nem bírja elviselni, az minek jár ilyen oldalra, na de talán ez a kis változtatás megoldást jelenthetne erre a problémára. És ez nemcsak az én problémám, rengeteg panasz van rá!


2010. jún. 6. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább az egész kategóriát törölni kellene.1001 ilyen oldal van, ahol a mit jelent az álmom és egyéb okosságokat kilehet beszélni.


De igazából engem ez nem is zavar, csak mikor azt kérdezik pl, hogy összeillik-e egy rák és egy vízöntő. Ha csak normális kérdések lennének ott, akkor nem hinném hogy járnának oda azok akiket irritálja ez a dolog.

2010. jún. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy ez egy "szabad" oldal, hogy ide bárki bármit beírkálhat -szinte-, és aki ezt nem bírja elviselni, az minek jár ilyen oldalra, na de talán ez a kis változtatás megoldást jelenthetne erre a problémára. És ez nemcsak az én problémám, rengeteg panasz van rá!"


Helyesen látod a dolgot!

ha nem tetszik, hogy laikusok is szabadon beirkálhatnak a kérdésedre, akkor menj el máshova a te fajtádhoz!

2010. jún. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem az nem tetszik, hogy talán lehetne rá megoldást találni éppúgy, mint a Vallás és Valláskritika témaköröknél, és meg lehetne próbálni itt is. Hátha.
2010. jún. 6. 16:57
 4/5 anonim ***** válasza:
minimum annyit, hogy az ezotériát berakják az oldal legaljára, hogy aki végigpörgeti a főoldalt, ne vegye észre. Köszönöm!
2010. jún. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az veszi észre a kategóriát, aki észre akarja venni
2010. nov. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!