Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért pofázik pont az ilyen?

Miért pofázik pont az ilyen?

Figyelt kérdés

Miért mindig azok pofáznak a legjobban akik hülyék mint a s*gg,sz*art se tudnak,akiknek az a menő ha minél hülyébb vagy,sok egyesed,van de legyél raj,sőt aki f*szkalap...


Mert ez a bajom.Ez a divat,igen ezt lehet annak nevezni.legyünk minél hülyébbek de azért csak délutánonként rajuljunk a parkban...


Én ugyanis kitűnő tanuló vagyok (félreérteni nem kell,mert sokan azt hiszik magolok.nem ez így van és kész)

Mindig pofázik az egyik leg s*egghülyébb r*banc ,hogy én stréber vagyok meg stb. Mit hisz? Hogy azzal amilye most van kezd majd valamit az életben?Kb. a takarítom lesz majd felnőtt koromban. De ők ezt nem értik.Nem értik,hogy ha akarnak valamit tanulni kell (nem feltétlen,de legalábbis nem ezt csinálni)

Nem tudok már nekik mit visszaszólni.Felesleges.


Nektek mi a véleményetek?Ez kikívánkozott belőlem.


13/f


2010. nov. 18. 19:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy te mondod az ilyen r*bancoknak miért kéne tanulni ? Ugyan miért ? felszednek egy pénzes és hülye pasit és gond megoldva... pff.. ugyanmár :DD Amúgymeg... ne foglalkozz velük... vagy mondd nekik ezt amit leírtál, ha szivatnak... és kész 13/L
2010. nov. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
neked van igazad.
2010. nov. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez mindenhol így van... =/ Az emberek irigyek. És ha te jobb vagy próbálnak minél jobban elnyomni, hogy ők legyenek a sikeresebbek. Ha ez nem sikerül, megpróbálnak lealázni téged.

De ne is foglalkozz velük. :) Tanulj csak tovább és majd meglátod 10 év múlva mi lesz belőlük. Ne aggódj, ők is pontosan tudják ezt, csak nem merik bevallani maguknak.

És igazán becsülendő, hogy a mai tizenévesek között is akad 1-2 normális, ráadásul FIÚ! És nem követi mindenki az emózást...

2010. nov. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Öt év múlva sorba áll segélyért a hivatalban.

Értelmes embernek nem perspektíva.

Mondani hiába mondod neki, mert nem érti., s-eggh-ülye.

Ne halld meg.

2010. nov. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Deja vu-m van...

Nem vagyok kitűnő, 4-5 ős tanuló vagyok, de tudod én is kaptam már a fejedhez ugyan olyan stílusú/ IQ szintű bandától, sőt piszkálnak beszólogatnak,dobálnak, és ugyan annyira pikkelek

rájuk mint te hidd el, csak én jó magasról leszarom azokat a parasztokat!

2010. nov. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

Te ugy vagy eminens diák mint a seggeden a csimbók!!Aki igy teszi föl a kérdését az egy nagyon ostoba,sötét és mocskosszájú emberpalánta.

Ha ezt a kérdést emberi beszédmodorban tetted volna föl akkor megérdemelnéd a tisztességes választ,de igy annyit mondok hogy Te sem vagy semmivel külömb,független attól hogy a leirt jelenség valóságos és igaz!!

2010. nov. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Utolsónak: így van : "a leírt jelenség valóságos és igaz!!"


Pontosan ezekkel a szavakkal lehetett jól érzékeltetni.

2010. nov. 18. 20:09
 8/14 A kérdező kommentje:
Irigyek... lehet hogy így van. Sőt. Na mindegy,ahogy egyik válaszoló mondta:majd meglátjuk mi lesz 10 év múlva.
2010. nov. 18. 20:12
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nem vagy egyedül. Engem is strébernek titulál mindenki az osztályból, pedig nem vagyok kitűnő tanuló, inkább 4,7 körül mozog az átlagom. És az a poén, hogy pont a legprimitívebb, 0 alapműveltséggel rendelkező személyek szólogatnak be, akik nem fognak semmit elérni az életben, max. egy másik ember (gazdag pasi) segítségével. Ergo átérzem a helyzetet. Szerinem az ilyenekre egyszerűen magas ívből sz*rni kell.

12,5/L

2010. nov. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hülye világban élünk. El kell fogadni. Mást úgyse lehet tenni.
2010. nov. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!