Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anglia vagy Olaszország?

Anglia vagy Olaszország?

Figyelt kérdés

hol érdemes dolgozni? éélni/lakni

Irjatok mind2-ről(aki tud) jót és rosszatis!!!!

Melyiket választanátok?


2010. nov. 19. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Jó kérdés! Angliában (Nagy Britanniában) én még nem voltam, Olaszországban viszont már többször is. Olaszország olyan szempontból szimpatikusabb, hogy ott nyitottabbak, közvetlenebbek, vidámabbak az emberek (szerintem, Angliáról csak általánosságban, hallomásból tudok beszélni), rengeteg szép hely van, trengerpart, napsütés, minden...

Viszont olaszul nem tudok, angolul beszélek inkább, és ott is rengeteg a lehetőség, az érdekes ember, csak ugye rosszabb az idő, és kicsit (azt mondják) komorabb minden.

Ha tudnák olaszul, szerintem Olaszországot választanám.

2010. nov. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
olaszország
2010. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Olasz. Az az életkedv... <3 :)
2010. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Olaszországban havi 1 milliót keresek, Angliában pedig 185.000 volt a bérem. Középiskolai végzettségem van. Szerintem ez önmagáért beszél, olasz ezerszer jobb, a britek utálják a magyarokat, és a bevándorlókat is, Angliában egy tolószékes vénember a lábamra hajtott és azt ordította agresszívan, hogy takarodj haza büdös bevándorló a saját hazádba (csupán azért mert az akcentusom nem brit volt és ebből ő rájött, hogy külföldi vagyok), meg megöltek egy bevándorlót, rendszeres a tüntetés az országban élő külföldiek ellen. Ezért inkább átmentem olaszba ahol imádok élni, szerintem te is ide gyere inkább. Sok sikert! Jól dönts! Hidd el jobb, emberi lények (olaszok) között élni, mint NEM emberek (britek) között!
2012. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!