Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha kórhzba megyünk látogatóba...

Ha kórhzba megyünk látogatóba akkor illik valamit vinni?

Figyelt kérdés
Osztálytársról van szó, nem ismerjük olyan régóta, és péntek óta kórházban van. Megyünk ketten barátnőmmel látogatni ma. Szerintetek vigyek neki valamit?
2010. nov. 21. 12:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöt
2010. nov. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát egy kis üditőt vagy valami ujságot,kekszet(attol függ mi a baja ha nem ehet akkor keksz kilőve.)Esetleg gyümölcsöt.
2010. nov. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az mindenképpen attól függ, hogy miért van kórházban. Nekem múlt héten volt egy műtétem, ami után még most is diétázni kell. Mondtam mindenkinek, hogy ne hozzanak semmit, mert úgysem ehetem meg. Virágot meg nem engednek a kórterembe.
2010. nov. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igen attól függ mi a baja. De vigyetek neki valami üdítőt, banánt vagy egy kis csokit
2010. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát az a baj h az orvosok se tudják mi a baja. Vagy cukorbeteg vagy epilepsziás...
2010. nov. 21. 12:32
 6/13 anonim ***** válasza:
jaj jaj akkor ezek a dolgok mind kilőve. :S szegényke.
2010. nov. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen. Végülis úgy döntöttem egy aranyos macit viszek neki :)

Vittem volna valami baracklevet vagy valamit de inni se tud... pont matekórán elkezdett remegni a keze meg aztán az egész gyerek...

2010. nov. 21. 12:36
 8/13 anonim ***** válasza:
jesszus de durva lehetett:S szegény sajnálom :( jobbulást neki. a maci az aranyos :) tök rendesek vagytok h bementek hozzá. :) én csomó ideig trombózissal voltam bent és csak 6 oszt.társam volt bent a többiek sz*rtak rám pedig 4 éve ismernek :)
2010. nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jujj, mi szegény csajt három hónapja se.. (mert most vagyunk 1-sök középiskolában) de ő is bejönne hozzánk...
2010. nov. 21. 12:43
 10/13 anonim ***** válasza:
:) hát igen azért mondom h kedves tőletek :D am vigyetek neki valami újságot. im bravo vagy valami más szennyt had olvasgassa :)
2010. nov. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!