Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 5hete csináltattam az alsó...

5hete csináltattam az alsó ajkamba pc-t.4hét után kicseréltem fekete patkóra, de ettől begyulladt. Kivettem és most nincs benne semmilyen ékszer. De félek h benő:S ne tegyek vissza semmit amíg el nem múlik a gyulladás? Mennyi idő alatt nő be?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe visszaraknám,amit eleve beleraktak.Gondolom orvosi fém volt,azt bírja ilyenkor frissen sebzetten a tested,bőröd.Én addig nem cserélném ki a pierc-t míg be nem gyógyul.Mivel kezeled?
2010. nov. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szervezettől függ hogy mennyi idő után nől be.
2010. nov. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

amikor megcsináltattam adott a piercinges ilyen löttyöt, olyan üvegbe volt mint a szemcsepp azzal kellett kenni, meg 70%-os alkohollal kentem.

amuugy visszatettem, eléggé fájt, már elkezdett benőni:S de már visszatettem. csak most meg nem tudom mozgatni a pc-t. vagyis csak egy kicsit ki-be. ez normális? vagy most meg már kicsi a lyuk? nem fog belenőni a pc?:S

2010. nov. 21. 23:05
 4/5 anonim ***** válasza:
bőven elég amit a pierceres adott,ha túl sok alkohol megy rá,ki fogod szárítani a sebet,lassabban fog gyógyulni,begyullad.Kenegesd azzal,amit kaptál és mozgasd amikor csak tudod.Nem hinném,hogy benőtt volna,ha beletudtad rakni és tudod mozgatni egy kicsit.Pár nap és jobban fog majd mozogni.Ja ha tényleg szépen ápolod nem hinném h "rá"fog nőni a pierc-re.
2010. nov. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

mostmár alkohollal nem kenem, amit a piercinges adott az meg már elfogyott. most csak ilyen fertőtelnítővel öblögetek a belső gyulladás miatt.

most annyira a szára se áll ki.. de ez szerintem csak azért van mert egy kicsit be van dagadva.

hát remélem mostmár télleg nemlesz vele semmi baj :) köszönöm a válaszokat :)))

2010. nov. 21. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!