Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Verekedni akar velem egy...

Verekedni akar velem egy gyerek de én nem akarok msot mi legyen?

Figyelt kérdés

Beszólt nekem egy gyerek én meg vissza! Megyek suliba reggel jönni hogy szétverlek meg minden (kis takony gyerek) lökdös stb... Minden szünetbe jönnek hogy mennye ki és szétvernek (ütni se bír)! Én nem akarok verekedni nem vagyok egy verekedős típus de utánna meg azt mondanák a többiek hogy félek meg gyenge vagyok stb..

Azt is mondták hogy ha elkezdünk verekedni ők is segitenek de nem akarok verekedni! Szerintetek?


2010. nov. 22. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Okos enged szamár szenved.

Okosabban tennéd ha megmondanád, hogy nem akarsz balhét, és hogy ez az egész téged nem érdekel, mert semmi értelme.

2010. nov. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem verekedni kell, hanem egy határozottat rábaszni a fejére amitől összeesik. Onnantól kezdve pedig te halál nyugodtan továbbmész, ebből nem lesz verekedés.
2010. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak tudod az 5. -es gyerekek ezt lehet nem értenék meg!:) Igazad van nincs értelme mert ha elkapnak minket a tanárok rossz vége lesz...
2010. nov. 22. 18:30
 4/7 anonim válasza:
Az utcsó válaszolónál ott a pont nem kell verekedni csak egyh határozottat ütni és nem fog basztatni de azért írd leh hogy milyen az ellenfél nehogy egy 2m 120kg csávó legyen mert annak ütheteded a fejét:D
2010. nov. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
adj neki egy csokit és még szeretni is fog hehe
2010. nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

én vagyok 7.es ő 5. nálam magasabb nemsokkal!


Nem izomagy! :) Kis dagadt gyerek!

2010. nov. 28. 10:11
 7/7 Bihi[HUN] válasza:
Úristen! csapd le az a kis taknyot, nehogy szórakozzon már egy 7.-essel!
2013. febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!