Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy gyerek verekedni akar...

Ha egy gyerek verekedni akar velem, és nem vagyok beszari szívesen megverném! De ha megteszem akkor kapok egy igazgatóit mer már az jön! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 29. 13:27
1 2
 1/14 anonim válasza:
30%
Verd meg sulin kívül!!!!
2008. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

Ha sulin kívül is megvered akkor is igazgatóit kaphatsz, és ki is rughatnak. na most elég gáz hogy kirugnak mert verekedsz, az olyan gyerekes. jól kiröhög mindenki hogy verekedés miatt kirugnak.


amúgy inkább eszed legyen mint eöd, hiába vagy erös és megverheted ha nem tudsz gondolkodni. én mindig azt mondtam elég okos vagyok hogy szavakkal megvédjem magam.

2008. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
sulin kivül nem rughatnak ki. Én egyházi suliba járokés azt mondják ha valaki marakodik sulin kivül intzze+ a saját gyerekkorukból intéznnek hogy sulin kivül ugy megvertem kezemben maradt a haja stb. bár amikor haverom ovszert meg merte nézni már igazgatói
2008. ápr. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
most öszintén:D:D:....mire jo a bunyo.istenem :D.öszntén szolva én hagynàm a picsäba.ezzel nem azt mutatod hogy megfutamodsz hnem azt hogy szarsz az egeszre,és annyit nem éR neked hogy összempcskold a kezed:D,és igy meguszod az intöt is...de ha nagyon bunyozni akarsz,verd meg sulin kivül.ne suli környéken...és hiäba mondja hogy te voltäl a tanärnak,akkor mi van?tdja bizonyitani?nem..hacsak nem voltak ott többen.de bevallom a kisfiam most 6 honapos,éS mär elöre félek hogy mi lesz fele az ilyen szarrägokkal mint te...bocs.
2008. ápr. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

valóban,a bunyó nem old meg semmit...én 21éves vagyok,kaptam is,adtam is pár pofont,nem oldott meg semmit (persze még régebb,amikor 14-15 voltam)

ma már ha valakinek valami problémája van velem,leülök vele megbeszélni

2008. ápr. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Loszart nem kapna igazgatoit ha iskolan kivul verne meg. Nalunk ugyanez volt, a tanaroknak kozuk van ahoz, hogy mit csinal a gyerek iskolan kivul. Iskolan kivul meg eldurvulhat es rendorsegi ugy is lehet belole. Amugy ne verd meg, egesd le azt kesz. Amikor megy feled nevesd ki. :DD Es azt se felejsd el, hogy ameddig teged utnek o a hibas, ha mar visszautsz akkor vagy scak te elszel bajba, vagy mindketten. Egy fel pofont kibirsz, aztan mehetsz atanarokhoz.
2008. ápr. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
ne verd meg
2008. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem erővel, hanem ésszel kell ezt elintézni!
2008. máj. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, megvertem, kirúgtak. Mérlegelj.
2008. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor verd meg, ha ő támad. Innentől jogos önvédelemről beszélünk.
2008. máj. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!