Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szasztok! Már 3 hónapja tart...

Szasztok! Már 3 hónapja tart a suli, de még mindig üres a szekrényem . Mivel dekoráljam ki? Köcce XD!

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mesztelen csajokkal, meg mocikkal dekorálnám. Meg külön kis sarokba csak sörmárkákat ragaszgatnék. Na jó meg még néhány bandának a logóját is kiraknám.
2010. nov. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak SP-t rakj ki xD jah meg JB-t :D
2010. nov. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tedd ki az órarendet, rakj ki egy cetlit amin lehet üzenni másoknak, rakj ki posztert...
2010. nov. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legyél kreatív! Akár kidíszítheted az ízlésednek megfelelő színű boával (féleg ha lány vagy), vagy poszterekkel, de esetleg még karácsonyfaégőt is köthetsz bele, ha szereted a giccset.
2010. nov. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Elég hülye kérdés de melyik suliba jársz? olyan suli szeretnék választani ahol vannak szekrények(bár tudom hogy nem ez a legfontosabb)
2011. jan. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskolájába.A felvételi 2 órás és rohadt nehéz.80 pont alatt nem kerülsz be.Versenyistálló és pörgős suli.(de szekrény az van).2009-ben az ország legjobb sulija, 2010-ben a 2.És lány vagyok.
2011. febr. 20. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!