Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan dekoráljam ki a suliban...

Hogyan dekoráljam ki a suliban az "amerikai sulis" szekrényemet?

Figyelt kérdés
Olyan szekrényeket kaptunk, mint amilyen az amerikai tinifilmekben van, mindenkinek van sajátja. :)) A neve locker, ha nem tudjátok, miröl van szó. :) Szóval nagyon örülök, mindig is vágytam egy ilyenre! Holnap kapom meg a kulcsát, és jövö héten szeretném kidíszíteni! :) Milyen ötleteiktek vannak? Lány vagyok, nagyon lányos, imádom a szép, csillivilli dolgokat. :) Köszönöm,ha válaszolsz! 15/L
2011. szept. 15. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nahát, megindult egy kis fejlődés az országban? Mi sose kaptunk ilyet, örültünk, ha le tudunk ülni, mert tavaly még be sem engedtek a terembe szünetekben.
2011. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is meglepödtem. :) Álmomban sem gohdoltam volna, hogy valaha lesz ilyenem. Egyelöre csak az én osztályomnak van, mert elég rozogák voltak az elözöek. De az egész suliban ki fogják cserélni, ha jól tudom.
2011. szept. 15. 20:41
 3/5 anonim ***** válasza:
csináld olyanra, mint a sharpaynek van a hsm-ben.
2011. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak utolsó évben kaptunk ilyen szekrényeket, legalább is amikor végzős voltam. Ha annyira szereted a csillogós dolgokat akkor bemész valami vasbolt féleségbe és ott keresgélsz ilyen matrícákat, vagy nyomtass ki A4 es lapra valami szépet és celluxal ráküldöd belülre :) Ragaszd ki az órarendedet is:) Hirtelen ennyi ötletem van, én sosem díszítettem ki csak beledobtam néhány könyvet meg füzetet és ennyi.
2011. szept. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Én egy 11 éves lány vagyok és nekünk 5.-től van ilyen szekrény. :) Én azt csináltam, például: hogy ragaszgattam pici kocka alku gumi micsodákat, (amik ragadnak a fémre) a szekrény ajtójára. Meg, csinálhatnád azt is, hogy kinyomtatsz egy mosolygós fejet és úgy hogy látsd, odaragasztod. Esetleg matricákat is ragaszgathatsz. :) Addig is szia! :)))
2011. okt. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!