Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van ajándékötletetek? (Részlet...

Van ajándékötletetek? (Részletek lenn. )

Figyelt kérdés

Szerintetek mit vehetnék anyámnak karácsonyra?:D

Idős vagyok már ahhoz, hogy ne vegyek semmit, meg ahhoz is hogy rajzoljak.Nem tudom, minek örülne.Nem egy cicababa típus, úgyhogy ékszerek kilőve.Inkább olvas.Gondoltam könyvre, de nem monoton az egy picit?Van már annyi. :D


2. Barátnőmnek karácsony előtt lesz a szülinapja, ő 12 éves.Nem nagyon tudom hogy mit szeretne kapni.Nem kérem az offolásokat, hogy inkább szakíts vele, ha ennyire nem ismered.Nem erről van szó, 3 hete járunk, de a szülinap akkor is szülinap.

Tippeket, ötleteket kérnék ,legrosszabb esetbe nem fogadom el a tanácsot. :)


15/F


2010. nov. 27. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:

szia.

szerinem anyudnak vegyél valami jóillatú parfümöt, esetleg mellé egy csokit. :)

a barátnődnek meg egy kis plüss meg bonbon :)

2010. nov. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eztökjó!És barátnőm szerinted örülne a parfümnek?Ez csak úgy megfogalmazódott bennem.Lehet hogy még nem értékelné, hisz 12. :)
2010. nov. 27. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!