Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feljelenthetnek-e ilyesmiért?...

Feljelenthetnek-e ilyesmiért? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Egy adott szolgáltatásért kifizettem egy bizonyos összeget, később azonban egy másik szervezet (akik partnerségben állnak az elsővel) pályázati lehetőséget kínáltak, amelyben ingyenes helyeket lehetett kapni az először említett szolgáltatásra. Megpályáztam ezt a lehetőséget és meg is kaptam egy ingyenes helyet. Az első cég azonban már nem adhatott vissza nekem a pénzből,ezért a második szervezettel való megegyezés alapján kereshettem valakit akinek átadom a megpályázott "ingyenes" helyemet, annak a pénzösszegnek a fejében amit én az elsőknek kifizettem. Ez meg is történt, azonban a személy nem használta ki a lehetőséget és most követeli vissza a pénzt, amennyiben nem adom vissza neki feljelent. Annyi még fontos (gondolom), hogy semmilyen írásbeli bizonyítéka nincs a "cserének".


A kérdésem az lenne,hogy tényleg feljelenthet-e jogosan ezért és visszaköveteli tőlem a pénzt?


2011. szept. 22. 11:44
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem nem mert ha nem tudta neked kifizetni a cég akkor neked nem kell mert ha a cégnek fizet és nem megy el akkor cég se adná neki vissza a pénzt
2011. szept. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!