Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kit küldenél ma haza az X...

Kit küldenél ma haza az X factorból?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 17:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
86%

Pedig Nikolasnak jó hangja van... Én inkább azt nem értem, hogy miért mindig az olyan énekeseket szeretik, akiknek semmi tehetségük nincs, és az olyanokat "utálják" akiknek pedig van... miért most nézzétek meg Barbee-t, Sp-t...sorolhatnám.Nekik csak úgy az ölükbe pottyant a lehetőség, nem versenyeztek ország-világ előtt senkivel se (esélyük se lett volna, hogy bekerüljenek egy ilyen tehetségkutató műsorba)és mégis mennyi rajongójuk van...

Király L. Norbiról pedig az a véleményem, hogy ő inkább egy nagyon jó előadóművész a színpadon, de az éneklésben nem annyira.Ő inkább egy egyéniség ezért szeretik sokan.

2010. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
81%
utolsó válaszolóval teljesen egyetértek
2010. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
31%
Én szeretem Király L. Norbi hangját, olyan különleges és nem unalmas
2010. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
73%
Nikolas mért ne lenne magyar? csak azért mert nem Magyarországon él?
2010. nov. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
26%
azért nem magyar, mert szlovákiában született, tehát szlovák állampolgár, hiába lakik magyar lakta területen, vagy beszél magyarul, ő sosem lesz magyar.
2010. nov. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
50%
hát felvilágosítalak, hogy az, hogy valaki magyar nem egyenlő azzal, hogy valaki magyar állampolgár! nagyon sok magyar él szerte a világban, aki nem magyar állampolgár! inkább nem minősíteném azokat, akik ezt nem képesek megérteni. részemről befejeztem a vitát.
2010. nov. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!