Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt el magyarázná nekem valaki?

Ezt el magyarázná nekem valaki?

Figyelt kérdés
Egyszer élt egy idős házaspár. A férfit kéztöréssel kórházba szállították. Az asszonynak igen rossz volt a férje nélkül egyedül a házban. Csak az idős macskája volt ott. De éjszakánként mindig kizárta a macskát. Nemsokkal ez után a macska minden éjjel kaparta az ajtót, dübögött stb..Az asszony egy idő után megelégelte, elvitte az állatorvoshoz, bár gondolta, hogy mivel elég idős, úgyis el akarják majd altatni, főleg, hogy agyi problémák is felléptek öregkorára. Így is lett. Az asszonynak csak egy kikötése volt: a macskát midnenképen hagyják neki ott,miután elaltatták-a lakásában. Így is lett. Az orvos mondta, hogy a macskát elaltatta, de neki rohannia kell, ezért otthagyja. Az asszony, miután az orvos elment kiment a macskájához. De megdöbbenésére nem a macska feküdt ott..Hanem a férje..Holtan!
2010. nov. 27. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt én se értem..
2010. nov. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez... ez egy szép mese :D
2010. nov. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ezt mégis hol olvastad vagy hallottad? ilyen biztosan nem létezik
2010. nov. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem az állatorvos jött, hanem a sima orvos (a férjéhez) de ahelyett, hogy a férjét kezelte volna, a macskához ment, mert azt kérte a nő, hogy 1 kérése van, altassa el a macskát( gondolom hogy azt is úgy, hogy nem injekcióval, hanem simogatásal álomba szenderítette) közben a férje meg meghalt.
2010. nov. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bamboochatheone ***** válasza:
Rejtélyes igazságok.:D
2010. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
facebookon volt egy lájkolgatós oldalon.
2010. nov. 27. 18:44
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
nah facebook meg a hasonló értelmes dolgok...
2010. nov. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!