Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » El magyarázná valaki?

El magyarázná valaki?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat olvasom,hogy katalizátorokat lopnak,de hogy nem veszik azt észre,gondolom fűrésszel vagy valamivel le kell vágni vagy hogy megy ez?
2011. aug. 1. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, kivágják...
2011. aug. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mivel,és hogyan?
2011. aug. 1. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan típusokból szokták kivágni, ami alá könnyű "befeküdni" és könnyen hozzálehet férni a katalizátorhoz. Többet én se tudok, csak annyit, hogy utána jó pénzért eltudják adni.
2011. aug. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkus szerszámok gyorsak, nem kell hozzá áramforrás és aki ügyes azt is meg tudja oldani hogy halk legyen. Egy éjszaka/hajnalban egy lakótelepi parkolóból ha csak 8-10 katalizátort összeszed már megtérül neki a "befektetés".
2011. aug. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki ilyet csinál, azt én is szépen "befektetném" az M0 kátyúiba, és megnézném hogy viseli a sok katalizátor alulról való látványát, mondjuk egy nap után. Ja, lehet utána nem élne :) De legalább nem csak a kipufogó szagot szagulná alulról, hanem az ibolyát is.
2011. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is .. nem kell nagy tudomány hozzá,gondolom csak két oldal le vágják azt csumi
2011. aug. 1. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!