Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a zenészek (pl....

Szerintetek a zenészek (pl. rock koncerten) használnak füldugót vagy valami ilyesmi zajcsökkentőt?

Figyelt kérdés

Mert voltam az Ozzy koncerten és ku..a hangos volt....

És esetleg megtuggyátok mondani hogy hány Db lehet egy koncerten......


2010. nov. 27. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát gyakorlásnál is használnak füldugót a dobosok én arra gondoltam azért h ne zavarja be őket a külvilág.

Így meg érzik a kezükben a ritmust.

18/F

2010. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ozzy-ék szerintem már annyira süketek , hogy nem hangos nekik .

Amúgy van aki igen , van aki nem , én például utálom .

2010. dec. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Olga néni ***** válasza:

A színpadon külön hangosítás van, ott azért nincs akkora hangerő, mint a nézőtéren, az első sorban. Egyébként újabban fülmonitort használnak a zenészek, ez egy fülhallgatós rendszer, lehet, hogy ezt láttad.


A hallás fájdalomküszöb 120 decibel. A koncertek szerintem közelítik ezt a szintet.

2011. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a színpadon teljesen más a hangzás ők ún. monitort/kontroll ládát használnak és csak annyit hallanak ami szükséges nekik a zenélésben
2012. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!