Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rock-metál zene? Valami jót...

Rock-metál zene? Valami jót tudtok írni?

Figyelt kérdés
Rock, Thrash metál, power metál, heavy metál..ilyenek érdekelnek. De lehet pármilyen..csak a lényeg hogy metál vagy rock. De inkább metált.:D Nah szóval csak annyi lenne hogy írjatok nekem valami jó kis zenét.:) Metal!
2011. okt. 27. 00:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Én death metált, deathcore-t, metalcore-t hallgatok.

Itt szétnézek néha:

[link]

Ami jól hangzik névre, rákeresek Youtube-on és ha bejön, leszedem.

(Legnagyobb metál torrent oldal és még regelni sem kell.)

2011. okt. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 The Mastermind válasza:
84%

Kedvenceim:

System of a Down, Metallica, Iron Maiden, Eluveitie, Doors (az mondjuk rock...) A perfect circle, TOOL...

Remélem találsz közöttük kedvedre valót, de nálam nagyobb szakértők a témában: www.rockerek.hu

2011. okt. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Tankcsapda!!!
2011. okt. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%

Death - Leprosy

Ez a kedvencem. Egy régi klasszikus, még nem is éltem akkor...

2011. nov. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
We Came as Romans
2012. febr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 erikecske99 válasza:
Hollywood Undead
2012. ápr. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Na szóval ugye metal érdekel?Thrash:Destruction.Black:Marduk.Death:Cannibal corpse,Napalm death,VOMITORY!Ezek a zkr-ok abszolult ászok!De ha a death metalt szereted,akkor nagyon ajánlom neked a Vomitory-t.Ez a négytagú svéd banda már 2000-ben bebizonyította,hogy mit is tudnak holott már több mint 20 éves a zkr.A revelation nausea lemezükkel szinte állva hagyták a deicide,c.corpse bandákat.De a többi korong sem piskóta.Ez egy dallam nélküli színtiszta death metal banda.Megalkuvást nem ismerő,töretlen erővel rendelkeznek ma is.Az első kettő lemez sajnos nem kapható,de a többi megvan,és ez csak a brutális death metal hívőknek ajánlott!Tudniillik,ez nem olyan zene amit a tinilányok hallgatnak.Ez nem háttérzene egy alkoholos bulihoz,erre nem lehet jól bepiálni!Vastag kemény riffek,ultragyors dobolás,bőrszerkó,hosszú hajak,mély hörgés,erős kitartás.Ez a VOMITORY!A minőségi death metal!A Mardukot is nagyon kedvelem,és nem vagyok sátánista!Csak a zenéje tetszik de az nagyon.A wolves c. daluk számomra örökzöld marad.A Destruction igazi szakértője a thrash metalnak.Nálam a thrash till death dalukkal kezdődött a rajongói imádat.Kérdésed,hogy tudok e valami jót írni?Hát én írtam neked,kellemes zenehallgatást!
2012. máj. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a dallamosabb kategóriájú metált,rock-ot szeretem.pl:Nightwish,Manowar,Iron Maiden,Korpiklaani,Motörhead,Rainbow,Destruction,Tankcsapda,Bikini,Beatrice,Ossián,Kalapács.Ki szereti a Korpiklaani zkr-t?
2012. máj. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2012. aug. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 zsófi :)) válasza:

Na,ne már!

Ez most komoly? És a koRn meg a SLIPKNOT hol marad? :)

System of a downt én is ajánlom...

2013. jan. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!