Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vodafone előfizetés. Volt már...

Vodafone előfizetés. Volt már gondja vele valakinek?

Figyelt kérdés
Sokallom a mostani telefonszámlámat nagyon,direkt visszafogtam magam és így is 14000 Ft lett. Ráadásul a múlthavi befizetést utalással fizettem(igaz késve) és úgy veszem észre,hogy bele van kalkulálva még egyszer ebbe a számlába. Volt már hasonló gondja valakinek? Holnap tudok menni csak utána érdeklődni és addig kíváncsi lennék a hozzászólásotokra. Köszönöm:)
2010. nov. 28. 06:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt innen nem tudjuk, hogy neked milyen (rejtett) költségeid vannak a számlán. Annyira egyértelmű számlát készítenek, hogy neked már csak matekoznod kell, és minden kijön. Nekem most jár le a hűségnyilatkozatom, és hosszabbítom, sose volt gondom vele. Egyszer elcsúsztam a nettel, akkor volt 15 ezres számlám, akkor kifizettem, hiszen én neteztem el. Amúgy Multimédia 5000-es csomagban vagyok, te miben vagy?
2010. nov. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem nincs semmi extra költségem. Csak van a számlámon 4 összeg. Az egyik előző egyenleg cím alatt: 14973Ft. A második így írták" Átutalás-Köszönjük- 7320Ft" Van a harmadik ami ennek a kettőnek az összege 22293 Ft. És van a csekk ami 14648Ft.

Gondoltam én ezalatt,hogy a múlthavi utalásom 7653ft nincs feltüntetve így egybe van az összeg,mert 14973-7320 kiadja a 7653Ft-ot.de ez az összeg nem lehet feltüntve,mert kész volt a számla mielőtt a pénz beérkezett volna... Ebbe az a baj,hogy biztosra tudom,hogy megint kb 7000 ft körül kéne h legyen a számlám,mert még annyit se telóztam mint eddig.Tudom egy részletes számla megold mindent. Eddig nekem sem voltak gondjaim. Ja és a Voda 100 plus vagy mibe vagyok... 3000ft a havidíjam.

2010. nov. 28. 13:35
 3/3 anonim válasza:

Szia!


A 1270-es számom az ügyfélbiztonsági kódod megadásával illetve az internetetn is a vodafone.hu online ügyfélszolgálatánál kérhetsz hívásrészletezőt. Ezt postai úton kapod meg a megadott levelezési címedre.Két féle hívásrészletező van a teljes és a részleges.Mindkettőn fel van tüntetve az adott tárgyhónapban generált kimenő forgalom. Részleges hívásrészletező esetében a hívott számok utolsó néhány számjegye kivan takarva,míg teljes hívárészletező esetében láthatod,h ilyen irányba történtek a kimenő forgalmak. FONTOS! Az egyszeri hívásrészletező havi egy alkalommal ingyenesen kérhető.

2010. dec. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!