Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen tv előfizetés éri meg...

Milyen tv előfizetés éri meg nekem? Nálatok milyen van? És honnan tudhatom hogy a mi társasházunkba be tudják-e kötni?

Figyelt kérdés

Budai társasház, valahol azt hallottam hogy ilyen lakásokba nem tud akármelyik szolgáltató tvt bekötni...:S

Nekem a lényeg hogy ComedyCentral, MTv, Nickelodeon, Viasat3,6 és ismeretterjesztő csatornák legyenek.


Egyáltalán nem értek ehhez, még anno nézegettem neten, de nekem már a csatornakiosztás is zavaros, mert valahogy körletekre írták. Azt hogy csomagban meg jót találjak...


A korlátlan internet+tv az gondolom együtt jobban jön ki?


2011. jan. 3. 06:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szobaantenna!
2011. jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:D:D olyan nálunk is volt... van valami speckó am, amivel lehet fogni ComedyCentralt stb... vagy azok le vannak kódolva vagy mi?
2011. jan. 3. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!