Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sony Ericsson mobiltelefonnál...

Sony Ericsson mobiltelefonnál hogyan kell az alábbi dolgot beállítani? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Új, csúsztathatós mobiltelefont vettünk. Először már alapból be volt állítva, hogy ha visszacsúsztatjuk alapállapotba a telefont, akkor automatikusan bekapcsol a billentyűzár. Most valamiért (elkezdtünk beállítgatni rajta dolgokat pl. téma, csengőhang stb., de az alap dolgokon nem változtattunk) ez az automatikus billentyűzár már nem működik. Megnéztem a beállítások menüpontokat, de bármit csináltam, nem tudtam visszaállítani.

Mit tanácsoltok?


2010. nov. 28. 10:35
 1/1 anonim ***** válasza:
majd hogyha simán csak a kképernyő van és nem vagy belépve semmilyen menübe akkor lesz csak lezárva. azért nem záródikle amúgy, mert ha pl fényképeket nézel és becsukod a telót attól még használhatod ilyen kicsibe is. ez a Flash mód ha jól tudom de nem biztos. nekem w 395 van onnét tudom h nem kell lezáródnia
2010. dec. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!