Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen telefon a sony ericsson...

Milyen telefon a sony ericsson u5i vivaz?

Figyelt kérdés
Ezt a telefont szeretném megvenni. De előtte szeretnék megbizonyosodni róla, hogy tényleg érdemes-e. Nektek mi a véleményetek a róla?
2011. nov. 1. 10:44
 1/2 anonim válasza:
Hat meg Symbian rendszer van benne...en mar inkabb valami Androidosat vennek :)a Kameraja sztem tok kiraly...HD...es 8Mpix-es...zene nem valami szepen szol benne... Nem nekem van ez a telefon hanem apumnak...de o meg van vele elegedve :)
2011. nov. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2 éve vettem a sok plussz miatt.Érintőceruza, 8GB microSD kártya, eredeti bőr tok, pendrive, adatkábel, füles,jó ár de ma már nem ezt venném.2x kellett garanciálisan kijelzőt cserélni, mert meghibásodott. Nem rossz készülék egyébként.Akku csere is volt, így már nem egy, hanem 2 napig bírja átlag használat mellett..Ma már inkább Samsungot vennék.
2012. febr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!