Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tinédzser lányom tanulás...

Tinédzser lányom tanulás helyetta lovakkal foglalatoskodik túlsokat. Hová vezet ez?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

Szia!

Én is élek-halok a lovakért :) Tanulni viszont utálok, de muszáj...

Szerintem hagyd, hogy azt csinálja, amihez kedve van, amit szeret. De mondd neki, hogy naponta legalább 2 órát foglalkozzon a tanulással. De ha matek olyan mértékben nem érdekli, hogy nincs is türelme hozzá, akkor vagy erélyesebbnek kell lenned, vagy hagyod, hogy felnőttként zsoké, illetve lovász legyen.

Középút lehet viszont, ha lovakra szakosodott állatorvos lesz, mert akkor muszáj tanulnia, hisz ehhez diploma kell. Beszélgess vele, kérdezd a jövőjéről.


Talán elég hülyén fogalmazok, és kicsit elfogult is vagyok, na meg fiatalka :D

13/L

2010. nov. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Attól, hogy válaszoltam a kérdezőnek természetesen nem kell használnia is a tanácsaimat, és tudom, hogy fiatal vagyok, de mégis értelmesebb választ írtam mint Te!
2010. nov. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

@18:01


inkább örvendenél,hogy 13 évesen tud helyesen írni,amúgy te is voltál ennyi idős...

2010. nov. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
És legalább nem fejtettem ki semmiféle perverz véleményt a lovakkal való intim viszonyokról... Bár az nem biztos, hogy Te voltál...
2010. nov. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azis én voltam:D

Csak kicsit jó a kedvem:D

2010. nov. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Látom elég hülye vagy, ha jó a kedved...
2010. nov. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy a lovakkal foglalkozik és nem a fiúkkal... Lehetne 100x rosszabb, ez legalább értelmes hobby. Köss vele alkut. Pl: csak akkor mehet ki lovardába hétvégén, ha már kész a lecke. stb
2010. nov. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Valami ilyesmire akartam kilyukadni én is, mint az utolsó :)
2010. nov. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez oda vezet, hogy utálni fogja a szüleit, mert a szülei könyvmolyt csinálnak a gyerekéből, aki később sikeres üzlet asszem lesz, csak éppen családja nem lesz akikkel boldog lehet, ahelyett, hogy legyen egy normális hobbija ami manapság már nem divat vagy túltelített dolog.
2010. nov. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem az anyám állandóan azzal zaklat, hogy túl sokat foglalkozom a tengerimalacaimmal meg a kutyámmal, és kevesebbet a tanulással... Nagyon idegesítő, amikor kiabál velem, hogy nem lesz belőlem semmi, ha nem tanulok, pedig szerintem kicsit túlreagálja, mert 4-es, 5-ös tanuló vagyok. Amúgy sem szándékozom nagy matematikus lenni, szóval nem értem min tud olyankor kiakadni. Egy 3-as becsúszik, már kiabál velem, hogy túl sok időmet elpazarlom az állataimra. Amit megint nem étek, hogy hogy lehet időt pazarolni a kis kedvenceinkre...? Szóval semmikép se tedd azt, amit az anyám, mert tapasztalatból beszélek; nem megoldás a szidalmazás!

14/L

2010. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!