Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy néhány hete tart nála ez...

Egy néhány hete tart nála ez az 'állapot'. Egyszerűen nem tud már lekötni a tanulás. Középsuliba járok.17 éves vagyok (lány). A sulimba is már alig szeretek bejárni. Úgy érzem senki nem ért meg. Sokszor átfut az agyamon: mit keresek én itt?!

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Dettó.

20/l

2011. febr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A saját baráti körötökben sem ért meg senki? Valamilyen sajátos, egyedi problémáitok vannak?
2011. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele. Ezt a senki nem ért meg-et nemtudom hogy érted pontosan. Amikor én érzek így, mindig rájövök, hogy mindenki másban ért meg. Valaki elfogadja ha hülye vagyok, van, akinek kiönthetem a lelkem, stb. Szerintem csak meg kell találnod miben kire számíthatsz, mert nincs (vagy nagyon kevés) olyan ember van, aki a tökéletes párod barátilag (meg persze szerelmileg is de az más téma)

16/l

2011. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Olyan furcsák az osztálytársaim...rám mondják, hogy gyerekes vagyok, pedig csak élvezem az életet és sokat mosolygok és szórakozott vagyok. Nincs ezzel semmi baj szerintem. De ők..egyfolytában visongnak, meg üvöltöznek mint a bocsánat állatok.. :S Nagyon zavaró.
2011. márc. 2. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!