Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit adjak neki karácsonyra?

Mit adjak neki karácsonyra?

Figyelt kérdés
az osztályban mindenki húzott egy nevet hogy ki knek ad majd osztálykarácsonyra. én egy fiút húztam, és fogalmam sincs mit adjak neki. 16 évesek vagyunk, nem vagyunk jó haverok, de azért néha elhülyéskedünk, de egyáltalán nem vagyunk olyan személyes kapcsolatban. nem akarok neki olyat adni h bögre, hűtőmágnes stb., ez olyan béna. ő az osztály egyik bohóca, egy kicsit szeret is mindekit kiröhögni. Jó a reáltárgyakból, de a hobbijait nem igazán ismerem:S mit tudtok ajánlani, mit vegyek? jah és a pénzlimit 2000 ft :) előre is köszi!
2010. nov. 28. 19:00
 1/3 hemonka válasza:

Ne egy nagy dolgot adj neki, hanem menj végig úgy a boltokon, minta ő lennél... és minden apróságot vegyél meg neki, ami felkeltené a figyelmét... :)


Ennek biztosan sokkal jobban is örülne :)


Én is így kaptam életem legszebb szülinapi ajándékát :) <3

2010. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 M@x ***** válasza:
esetleg valami bonbon?
2010. dec. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat, még valami ötlet?:)
2010. dec. 4. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!