Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok. Mit...

14 éves lány vagyok. Mit adjak anyukámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Írhatnál többet róla.Ha te nem tudod aki ismeri, mi honnan tudjuk minek örülne?

Írhatomm én hogy vegyél neki Kocsis Zoltán cd-t, ha az Omegát hallgatja.....

2010. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

egy átlagos anya. szeret sütni, de olvasni annyira nem. ajándékcsomag nekem nem annyira találékony de most gondolhatod h egy anya mit szerethet :) nem hallgat nagy ferót sem szóval....

ékszerdoboz, nyaklánc, karkötő, tusfürdő már voltak....

nem jó a kézügyességem szóval kézi dolgokat sem tudok :)

2010. dec. 18. 18:18
 3/9 A kérdező kommentje:
remélem a többi kommentelő kicsit kedvesebb modorban próbál ötletet adni nem ilyen lehangolóan :)
2010. dec. 18. 18:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Szeret sütni... nagyon sokféle szilikonos sütőformát lehet kapni.E mellé kaphat még bonbont, amit szeret.
2010. dec. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocs megint én...hát, már ne haragudj, demit javasoljak, ha semmi támpontot nem adsz?

Te meg tudod mondani én mit vegyek apukámnak?Nos?ötletek?Írj valamit, én is bele tudok kötni......de nem akarok....

szóval, csak óvatosan azokkal a komikkal!

2010. dec. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én nyakláncot fogok fülbevalóval venni neki. persze nem arany vagy ezüst, hanem csak bizsu.
2010. dec. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Nézd meg ezt..ha nem te vagy a másik is, akkor nagyon hasonló a hozzáállásotok..egyikőtöknek sem jó, amit írnak...sok sikert.

2010. dec. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen van ötletem h mit vegyél apukádnak :) és ne mondd meg hogy mit csináljak :))skh :) na csá..:S
2010. dec. 23. 15:24
 9/9 anonim válasza:
Oké későn írom, de én 13 éves(F) elmentem dolgozni, és egy mosogatógépet veszek neki meg apámnak. Persze amit akartam azt is megvettem mellette.
2017. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!