Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Undorodom a tanulástól,...

Undorodom a tanulástól, megőrít, nem akarom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
sztem senki nem utál ennyire tanulni mint én..mikor már tanulni kéne, elmegy úgy a kedvem, hogy inkább a pokol tüzére kívánnám magam..anyáék is csak haragszanak rám..10es vagyok amúgy, és már 10éve csak tanulni kell, kvára únom!! azt hajtogatják a szüleim h belőlem kell h legyen valami, tanulnom kell, főiskola kell meg diploma..háhá..örülök ha az érettségi 2esre sikerül. ha leülök tanulni és nagyon de nagyon összpontosítani akarok, akkor se megy. sehogy sem megy. utálom a sulit, utálok tanulni, iskolába járni. nem azt mondom h dolgozni jobb lenne, itthon szeretnék lenni egész nap, és itthon tevékenykedni. az meg kvára nem érdekel h mi lesz belőlem mert nem tudom még amugy se h mi szeretnék lenni..még ha házi van vmiből is csak nagyon sokára tudom rászánni magam annyira undorodok az egésztől!!! mit tegyek hogy egy kicsit elfogadhatóbbá válljon az számomra h tanulni kell? (de meddig még? még a fősuli is..ez egy örökkévalóság..csak 1x legyen vége...)
2010. nov. 28. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Na, te a liberalizmus áldozata vagy. Rádkényszeríti a társadalom közvetetten, közvetlenül a szüleid, hogy diplomás legyél, kell, hogy legyél valaki, nehogy már a földet túrjad, mert hát az mi, mocskos paraszt... Hát ezt kellene rohadt gyorsan elfelejteni. A kétkezi munka becsülete vissza kéne, hogy álljon. Persze ez nem fog magától menni, ehhez politikai akarat is kellene...

De ha már a szüleid ennyire akarják, hogy diplomád legyen (úgyis ők fogják fizetni a tandíjadat), akkor bírd ki addig. Legyen egy diplomád, aztán úgyse leszel vele senki, csak egy McDonald's pultjában fogod húzni az igát napi tizenkét órában. Aztán majd akkor odaállhatsz a szüleid elé, hogy tessék, itt a diplomám, és mire mentem vele? Fel kéne végre fogni, hogy attól, hogy diplomád van, még nem leszel valaki. Ha a diplomáddal tudsz is mit kezdeni - na akkor leszel valaki. Viszont akkor is valaki leszel, ha kétkezi munkásként, akár földművesként is, tisztességesen el tudod tartani leendő családodat.

2010. nov. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

akárcsak én...

ma is annyira nem akartam tanulni, hogy itt lógtam

látnod kéne egy célt, hogy mire megy ki az a sok tanulás

képzeld csak el, még ha nem is tudok pontosan mi szeretnél lenni, mivel szeretnél foglalkozni csak benned van, hogy egyszer szeretnél elköltözni, esetleg külföldre vagy csak egy másik városba és hát ahhoz pénz kell

ha gép előtt is vagy keress rá olyan dolgokra amik érdekelnek, tudj meg többet ezekről a dolgokról és csak rájössz mit akarsz majd csinálni

amúgy meg határozd el, hogy na akkor most fél óráig a házit csinálod, nem nehéz, csak fél óra, gyorsan eltelik és utána csinálod azt amit akarsz, és hidd el menni fog, mert nem lehetetlen csak egy kicsit nehéz, de csak fél óra, hát csak nem halsz bele:))

2010. nov. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2%
A Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. szeretettel vár!
2010. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
én is így vagyok! csak tudod....ha nem tanulsz..kapod az egyeseket.....aztán megbuksz....kezdheted előröl az egészet!!! és én így inkább a tanulást választom :(
2010. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok...

Inkább dolgoznák egész nap pl a füldeken minthogy tanuljok


És akkor most ne jöjjönek nekem itt az okosok hogy jajj csak probáld kik egyszer..


nem egyszer probáltam már reggel 6 re kimentünk és délu. 5 re jöttünk és érdeekes boldog voltam beszélgettünk a többiekkel nevettünk stb...

2010. nov. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Na túlélted?
2019. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 Szerintem nem :D
2021. szept. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!