Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Undorodom az emberi testtől!...

Undorodom az emberi testtől! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy valaki vékony, vagy kövér, egyszerűen rondának tartom. Nem akkor, amikor látok valakit elmenni mellettem, hanem például amikor sokáig kell állni a sorba, elemezgetni kezdem, hogy mi nem tetszik rajta. A végén legszíveseben elmenekülnék a közeléből. Mit tehetek ez ellen? Van valakinek ötlete, vagy csak orvos segíthet?
2009. júl. 8. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

a legegyszerübb talán a pszihológus..

énis néha elgondolkodtam ezen... de aztán rájöttem...

ilyen minden ember.. basszus hogy fogalmazzak......

ha nem kritikus szemmel nézed, szépnek fogod találni (ha szép embert nézel)

2009. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
magadtól is undorodsz akkor? vagy magadat tökéletesnek tartod? szerintem ez beteges..
2009. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Magamat sem "szeretem"..
2009. júl. 8. 22:41
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én néha azon szoktam merengni,hogy milyen gusztustalan valójában az ember :D mert hát vérből,belsőségekből,meg mit tudom én miből áll...és nemtudom...de ez csak ritkán van így nálam :) szerintem is menj pszihológushoz.am fiú vagy vagy lány?
2009. júl. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

És, akkor mivan a lányokkal/fiúkkal? Szóval párkapcsolat terén?

Egyébként szerintem is menj orvoshoz, mert ez lehet, hogy kihat a későbbi életedre, akár szexuális, akár más téren!

Ui.:megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?!

2009. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és 15 éves.
2009. júl. 11. 15:43
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha valakibe beleszeretek, akkor ez a dolog egy darabig meg sem fordul a fejemben.. de van, amikor eszembe jut. Egyelőre viszont ezt korainak tartom, annak ellenére is, hogy a velem egyidősek nagy része már túlvan az első barátján/barátnőjén.
2009. júl. 11. 15:45
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen ismerősöm, veled egyidős volt, mikor ez előjött nála. Mesélte, hogy elképzeli akaratlanul, hogy mások hogy mennek a WC-re stb, és megundorodik mindenkitől. Később megszűnt, mikor kinőtt a tini korból...majd meglátod, hogy amikor picit idősebb leszel, másként fogsz gondolni az emberekre, de ne hagyd, hogy ez elhatalmasodjon rajtad. Próbáld meglátni a jót az emberekben, nem kell mindenkiben a szépet keresni.
2009. júl. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2009. júl. 22. 06:48
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

én is így vagyok evvel,de gondolom te már "kinőttél" belőle,nem de ?:D

14/l

2010. júl. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!