Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha vmi nyilvános...

Mit tennétek, ha vmi nyilvános helyen, mondjuk buszon, vonaton, parkba rátokjön a "pisilhetnék"? Nem tudtok elmenni wc-re, egy bokor sincs a közelbe, csak a sok ember meg olyan hely, h akárki megláthat. H hazaérj ahhoz meg több óra kell. Hm? :D

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Kiválasztod a legdiszkrétebb helyet ahova még eljutsz épségben és mehet a publikus mutatvány... Gondolom büntetés jár érte ha rendőr rajtakap, de tippre inkább befizetném a pénzbüntetést mint hogy a fél városon át jaffás naciban közlekedjek.
2010. nov. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Ja, első vagyok, egyébként tök leszarnám az emberek véleményét. Nem fordulnák feléjük meg ilyen, de amit muszáj azt muszáj. Meg nem is vagyok szégyellős :)
2010. nov. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Vonaton nem gond :-) Egyébként keresnék egy mekit, vagy hasonló éttermet, ilyesmit, érnék egy üccsit és használnám a mosdót. Ennyi. Vagy megkérdezném a pincért, hogy szabad-e és jattolnék neki.
2010. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát de velem történt ilyen,azt hittem belehalok,és tippek kellenek,h mit tehetek ilyenkor xd Pl akk este volt és sietnem kelett haza,szal nem volt időm keresni helyet,a másik h lány vok,szal nekem nem csak annyi h előkapom :D Így vmi tipp?
2010. nov. 28. 21:32
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Megelőzés.

Mielőtt elindulsz x órás wc-mentes útra, utolsó dolgod legyen üríteni az almalés dobozt.

Ha meg megfeledkeztél erről.. hát még lányként is jobb szerintem leguggolni és megmutatni milyen fazonod van, mint hogy átmosd folyékony arannyal a nacit.

2010. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De nincs idő gazba v akárhova bebújni és pisilni :D
2010. nov. 28. 21:44
 7/12 anonim ***** válasza:
42%

Bakker, nem voltam elég érthető? :D

Két lehetőséged van:

a) behuggyozol

b) nunit villantassz és megnyitod a nagynyomású csapot.


Nem tudsz választani?

2010. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A behugyozást próbálom mellőzni xd a villantás...hm...kicsit égő:D
2010. nov. 28. 22:08
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem lehet minden helyzetből jól kijönni :)
2010. nov. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Végső esetben lehet, hogy én becsöngetnék valahova, hogy nagyon kellemetlen, de használhatnám-e a wc-t.
2010. nov. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!