Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell enni a fagyit, hogy...

Hogy kell enni a fagyit, hogy másnapra biztosan fájjon a mandulám?

Figyelt kérdés
Van itthon egy nagy tégely fagyi és holnaptól egy hétig nem szeretnék suliba menni. Hogy egyem a fagyit, hogy biztos mandulagyulladásom legyen?
2010. nov. 28. 23:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nagyon mohón.
2010. nov. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
az menni fog ;D
2010. nov. 28. 23:59
 3/17 anonim ***** válasza:

:-D

Nem tudom. Szerintem nem lessz tole mandula gyulladasod.

18 f/karpatalja

2010. nov. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Zuhany után vizesen ülj ki a teraszra egy gatyában és ott edd meg a fagyit.

Csak fagyievéstől nemigen lesz mandulagyulladásod, esetleg ha nagyon sokat eszed meg jegesen, rágás nélkül lenyelve. De akkor már ihatsz jégkását is, a fagyival előbb fogod elcsapni a hasad, mind mandulagyuszit kapni.

2010. nov. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Akárhogyan is eszed, egy éjszaka alatt nem fogsz megbetegedni, később jönne ki rajtad. Találj ki valami mást. Mondd a dokinak, hogy nagyon csikar a hasad és hasmenésed van, azt nem tudja megnézni!
2010. nov. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Aludj nyitott ablak alatt... nálam elég rossz a szigetelés, reggelre mindig fáj a torkom... Aztán persze elmúlik, de nem tudom, zabáld meg a fagyit, nyisd ki estére az ablakot az hátha többet ér. :D
2010. nov. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem attól nem fog megbetegedni, a mandukagyulladást baktérium vagy vírusfertőzés okozza. Szerintem a fagyi csak akkor használna, ha már egy kicsit beteg lennél és arra ennéd
2010. nov. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, de egy torokgyulladás összejöhet neki.
2010. nov. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyél zsiletpengét, és mintha elvágták volna. Ökörborjú mi a fenének akarsz ennyire beteg lenni? Ja iskolakerülő vagy.
2010. nov. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Ha mindig mandulagyulladást csinálsz magadnak, akkor egyszer azt fogja mondani a doki, hogy ki kell venni. Akkor örülhetsz majd csak igazán, hogy nem kell suliba menni.
2010. nov. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!