Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha szőlőcukrot felszívok...

Ha szőlőcukrot felszívok orrba annak mien hatása lesz? Ha lehetséges olyanok írjanak pontos megfogalmazást akik próbálták már :D

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 15:51
1 2
 1/11 Nostro the overlord ***** válasza:
Bekönnyezel. Én egyszer véletlenül fagyit tüdőztem le... na az a nem semmi :D
2010. nov. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát oké de vmi beszámolót várnék vkitől :DD azonkívül h bekönnyezel mien hatás lehet még :D
2010. nov. 29. 16:00
 3/11 Nostro the overlord ***** válasza:
Milyen? Semmilyen ne szőlőcukrot szipózz, sőt ne szipózz semmit. Ha nincs pénzed drogra ez van, de tudod mit, próbáld meg a fogkrémet az való neked.
2010. nov. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szia, én kiskoromban tictac cukorkát nyomta fel az orromba.. anyukám pedig porszívóval akarta kiszedni...végülis vhogy lenyomkodta...ez most halál komoly, nem vicc
2010. nov. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
azért kössz hogy mindannyian a kérdésre válaszoltok........
2010. nov. 29. 20:54
 6/11 anonim válasza:

Semmisem történik.. csak édeset fogsz érezni és az édes cukor folyik le a torkodon...

gondold el ha jó lenne mindenki azt tolná...

( a mentholos,citrom izű az meg durván irritálni fogja az orrodat meg ilyenek... lehet el is kezd vérezni...)

kb. ennyi remélem válasz a kérdésedre... de hát nagy bajjod nem lessz azaz semmi ha kiprobálod egyszer XD

arra jo h többet ne :D

2012. febr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ha felszívod a cukor egyből az agyba megy, tehát jobb mint a kávé, energiaital stb...
2012. okt. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
2013. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sidewinder_27 válasza:

Mi egész nap ezzel szórakoztunk bent a haverokkal hogy összetörtük és felküldtük...

...De egyébként azért jó mert így még 15 percig érzed egy kevés szöllőcukorpor ízét ugyhogy szerintem jobb mintha szemenként ennéd csak a nap végére fáj a fejed ha sokat szívsz fel meg azért mások ne lássák elég félreérthető

2014. márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Irritálja a nyálkahártyádat, ami nem valami egészséges. Egy része belemegy a tüdődbe, ami szintén nem valami jó.
2014. szept. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!