Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Refluxosok ehetnek szőlőcukrot?

Refluxosok ehetnek szőlőcukrot?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Mivel a zsiros, fuszeres etelt, az edegesseget kerulni kell, inkabb a friss szolot fogyaszd! TEhat arra figyelj, hogy olyan gyumolcsot, elelmet, zoldseget fogyassz, ami nyugtatolag hat az emesztorendszerre!

Ha ezt nem veszed figyelembe, akkor rosszabbodni fog ez az allapot! Ha edessegre vagysz, valaszd a mezet!

2011. szept. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a tömegnövelőben van szőlőcukor, azért kérdeztem :\
2011. szept. 3. 10:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.Libapimpót próbáltad már reflux ellen?Mert a folyamatosan szedett savlekötő vitaminhiányokat okoz,pl.az A-vitamin hiányát,amitől a gyomor nyálkahártyája is sérülhet(tudom,nem ezt kérdezted)A pimpó viszont még a gyomor izmára is képes hatást gyakorolni.
2011. szept. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem tudtam. egyébként savlekötőt nem szedek, hanem protonpumpagátlót, ami már eleve csökkenti esetleg teljesen leállítja a savtermelést. a válaszokat köszönöm :)
2011. szept. 3. 10:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De ha leállítja a savtermelést,akkor mi öli meg az étellel bekerülő baktériumokat,és hogy épül be pl.a vas?
2011. szept. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2011. szept. 3. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!