Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Idén kerültem új iskolába és...

Idén kerültem új iskolába és karácsonyra húztunk egy nevet, akinek vinni kell 1000Ft értékben ajándékot. Pont azt a fiút húztam, aki tetszik, de fogalmam nincs mit vegyek neki. Ötlet?

Figyelt kérdés
13 évesek vagyunk mindketten. A fiú dobol, kosarazik is a sulicsapatban, de nem hiszem, hogy annyira odalenne érte. A zene stílusát annyira nem ismerem, Michael Jackson-rajongó. Valaki segítene? Milyen irányba mozduljak? Minek örülne egy fiú?
2010. nov. 30. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát a fiúknak tényleg nehezebb ajándékot venni... Énis az vagyok és tudom h nehéz volt :D Annyit tudok segíteni hogy plüss és bögre KI VAN ZÁRVA! Az lehet h jó ötletnek tűnik de ne vegyél, nem örülünk neki :D Hát nemtudom hol laksz, de biztos a hozzádközeli nagyobb városban van karácsonyi vásár ott nézz körbe és keress olyat ami a sporthoz vagy a dobhoz kapcsolódik... Pl. az ilyen kis díszek polcra azok mindig beválnak, főleg hogy ha van benne valami utalás arra amit szeret ;)
2010. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi-köszi.:)
2010. nov. 30. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!