Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legrosszabb...

Mi volt eddig a legrosszabb hely/helyzet amiben pukiznotok kellett? Sikerült visszatartani, vagy elengedtétek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem kéne suliban lenned?
2010. dec. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi rendelőben. Ráadásul csak négyen voltunk, síri csend és kiszaladt, de mákom volt, mert sunyipuki volt. Hangtalan, szagtalan. :)
2010. dec. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lehet infója van:D Huu nem tudom:D egyszer buszon:D De halk volt:D
2010. dec. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Én úgy tudom, hogy a hangos puki szagtalan a halk puki meg szagos!

Hál' istennek én még nem kerültem ilyen kínos helyzetbe!:)

2010. dec. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Munkatársakkal beszélgetés közben tüsszentettem, és hát egy hangos puki kiszaladt, bocsánatot kértem, de nem mondtam miért.
2010. dec. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább az volt full kellemetlen, amikor kolléganőm meghívott magához, és akkorát fingott az otthonában, mint egy állat. Azt se tudtam mit csináljak! Ezt nem lehetett nem meghallani!
2010. dec. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

hidd el barátom, a hangos is lehet büdös, 7 évig voltam kolis, tapasztaltam egyet s mást:D.


amúgy nekem buszon volt, előttem ült egy csaj, de nekem nagyon kellett, gondoltam halkan kieresztem azt úgyse tudja meg, arra nem gondoltam, hogy ilyen rettentő büdösre sikerül:S:D, biztos, hogy érezte, de nem mutatta ki.

2010. dec. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Páromnál, egy csomószor. :S

De soha nem engedem ki ha ő ott van.

2010. dec. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Suliba,órán..
2010. dec. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!