Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítseteeek! Elbizonytalaníto...

Viki9322 kérdése:

Segítseteeek! Elbizonytalanított a BME nyílt nap. Szerintetek sem jó a BME, ha gazdasági irányba szeretnék menni?

Figyelt kérdés
Én most vagyok végzős középsuliban, és nem igazán tudom, hogy merre tovább. nemrégiben voltam nyílt napon a BME-n, de inkább csak még jobban elbizonytalanodtam. Két szakot néztem ki, gazd. menedzsmentet és műszaki menedzsert. A gazd. menedzsmentről azt hallottam, hogy ha közgazdász akarok lenni, akkor ne ide jöjjek, a műszaki menedzserről meg, hogy kicsit ért a műszaki részhez kicsit a menedzsmenthez, de igazából végül nem sokat ér a végzettségével. Ti hogy gondoljátok??
2010. dec. 1. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Hello! Én harmad éves BME-s vagyok igaz nem gazdasági szakon, de van egy csomó ismerősöm is onnan.

Szóval műszaki menedzsernek semmiképen ne menjél. Nesze semmi fogd meg jól szak. Mindenből tanulnak egy nagyon picit, de igazából nem értenek semmihez.

A gazdálkodási és menedzsment szak nem olyan vészes. A legnagyobb baj vele talán az, hogy rengeteg közgazdász van már, eléggé telített a szakma. Azt is sokan mondják, hogy a gazdálkodási és menedzsment szak az egyetlen gazdasági szak amiben a BME jobb, mint a Corvinus.

De ha engem kérdezel, akkor inkább Corvinusra menjél.

2010. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Annyira örültem, mikor kinéztem ezt a két szakot, hogy végre vmi irányt találtam, de most már megint semmi ötletem sincs, hogy merre tovább.. jajj miért ilyen nehéz ez....

2010. dec. 2. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!