Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkérték a kezem, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérték a kezem, de a környezetem elbizonytalanított. Igazuk van, vagy én ilyen embertípus lennék?

Figyelt kérdés
Ő az első szerelmem, soha nem jártam előtte senkivel, és neki is én vagyok az első. Én 17 éves voltam, ő 22 volt, mikor összejöttünk. A kapcsolatunk mindig is maximálisan kiegyensúlyozott volt, talán túlságosan is. 5 és fél év alatt soha nem voltak veszekedések, max. kisebb viták, nem volt féltékenykedés, nem volt kaland, mert a kezdettől tudtuk, hogy komoly a dolog, és hosszú távra tervezünk. Tisztelem, teljesen megbízom benne, ismerem, nem ismerek nála jóindulatúbb embert, de tény, hogy kapcsolatunkból hiányzott a szenvedély, ha megláttam, soha nem jelentkeztek a tipikus "tünetek" gyors szívverés, meg a libabőr, nem akartam nagyon hűdejól kinézni előtte, újra meghódítani, hanem inkább mindig nyugalom töltött el. És akkor jöttek a barátnők, és bogarat ültettek a fülembe, hogy "nem éltem ki magam" és hogy egy idő után kíváncsi leszek, hogy milyen mással, vágyni fogok a lángoló szerelemre, és rosszul fogok járni, ha majd 3 gyerek után jövök rá, hogy "még nem is éltem". Azt mondták, hogy legbelül minden ember ilyen, és elkezdtem félni, mert tényleg nem éltem át azt a lángoló szerelem dolgot, és nagyon félek, hogy másra fogok vágyni... Mi a véleményetek?
2011. jún. 16. 09:36
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
79%
a helyzet az,hogy van benne igazság,amit mondanak,de azt csak te tudhatod,vagy még te sem,hogy mit érzel.nem tudhatod mit hoz a jövő,lehet,hogy ő neked az igazi,de lehet,hogy nem...
2011. jún. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyeség amit mondanak, lehet irigyek is. Most csak azért dobd el mert nem voltál előtte mással? Tételezzük fel eldobod utána meg majd egyik hülye jön az életedben a másik után.Akkor fogod sajnálni, mert nem lesz visszaút. Ha valakinek ilyen szerencséje van mint neked, miért nem lehet elfogadni a jót? Élvezd ki minden percét, aztán majd ha 3 gyerek után érzed hogy kiélnéd magad, majd ráérsz akkor foglalkozni a kérdéssel.

Most azt várják dobd el, és utána feküdj le mindenkivel.

Csak saját magara hallgass, kár ilyen hülyeségeken agyalni mi lesz ha majd 10 év múlva kiakarom élni magam. Vagy úgy lesz vagy nem.

2011. jún. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
ha nem mész hozzá, utána azt fogod megbánni. lett volna egy jó kapcsolatod, jó családod, és ezt eldobtad, mert a "lángoló szerelemre" vártál. ezt akarod?
2011. jún. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Akinek 50 barátja van, annak egysem. Neked itt az igazi! Nagyon mázlista vagy! Én biztos hozzámenné:)
2011. jún. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem az él igazán, aki kiéli magát, hanem az, aki felépít egy boldog párkapcsolatot, és egy jó életet. Attól senki sem lesz boldog egész életében, hogy kiéli magát. Egyértelműen irigyek, és nem látnak tovább a saját példáiknál. Szerintem menj hozzá.
2011. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs igazuk. Nekem volt nagy lángoló szerelmem, aki megcsalt és kihasznált, aki miatt rengeteget szenvedtem. Igen, vele volt libabőr, meg szívverés.. és mit értem el vele? A mostani párommal nincs ez, igaz az elején volt, de ma már inkább nyugalmat érzek. Ránézek és tudom, hogy ő életem párja és hihetetlenül szerencsés vagyok, hogy egy ilyen embert találtam. Bánom, hogy nem ő volt az első barátom, hogy előtte átvertek, kihasználtak. Mivel lett jobb? Csak bennem maradt a sok sérelem, önbizalomhiányos lettem. Szerintem egy ilyen jó kapcsolatot nem érdemes feladni ilyen hülyeségek miatt. Egyik lángolás se tart örökké, pár hónap után ott lennél, ahol most vagy, csak valószínűleg egy szemétláda vagy egy seklyes ember mellett. Mert a legtöbb ilyen sajnos. Ha találtál egy rendes embert, aki szeret és megbecsül, az nagy kincs. Ne add fel a barátnők vészmadárkodása miatt. Lehet csak irigyek.

23/ menyasszony

2011. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
96%

Az a véleményem, hogy a boldogság unalmas. Szerelem = elfogadás, azért nem akartál jobban kinézni, mert pontosan tudtad, hogy nem kell megjátszanod magad előtte, mert olyannak szeret, amilyen vagy.

Éreztél volna te is "szenvedélyt", ha bizonytalan lettél volna, és folyamat szenvedéssel és kétségekkel töltötted volna az időt. Mert ha valaki szenved, akkor sokkal jobban látszik a különbség a fent és a lent között. Te most fent vagy, és örülj neki, hogy nem ismered a lent-et.


Nézd, garancia semmire nincs. LEHET, hogy a barátnőidnek igaza lesz, és 3 gyerek után szétmentek - de ez nem attól függ, hogy most kiélted-e magad. Van szükséged per pillanat másik pasira? Ha igen, keress. Ha nem, mert MOST boldog vagy a mostanival, akkor meg nem foglalkozz a jövővel. A papír nem életbiztosítás, bármelyik házasság tönkremehet.

Ha viszont az idióta barátnőidre hallgatsz (őszintén szólva szerintem savanyú nekik a szőlő...), akkor MOST AZONNAL és BIZTOSAN tönkreteszel egy tökéletesen működő kapcsolatot, és nem biztos, hogy találsz jobbat.


Melyik jobb? A "lehetséges" rossz 10-20-30 év múlva, vagy a "biztos" rossz most azonnal?


34N

2011. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Természetesen gondolkodás nélkül igent mondtam. Nem hiszem, hogy irigyek, az egyiknek elváltak a szülei pont emitt.
2011. jún. 16. 09:48
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

nagyon szerencsés vagy. nagyon ritka az ilyen pasi. a lángoló szerelem meg csak egy két hónapig lángol aztán eltöri az ujjad mert nem vasaltad ki az ingét:(

ne engedd el hanem szeresd nagyon...

2011. jún. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy neveltetésből fakadóan én hiszek abban, hogyha összeházasodok valakivel, akkor jóban rosszban ki kell mellette tartanom, ha nem megy, akkor is küzdeni kell érte bármilyen körülmények között is. Ezért is félek, mert nekem a házasság nem egy papír, amit összetépünk, ha nem működik, hanem örök életre szól.
2011. jún. 16. 09:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!