Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kellene megvernem?

Edward Cullen ® kérdése:

Hogy kellene megvernem?

Figyelt kérdés
Van 1 szemétláda az osztályomba. Lenéz , mindig beszól, pofákat vág a hátam mögött. Mindig észreveszem ,h akikkel beszélek csak néznek mögém , erre ott áll a tetü. Hogy kéne megvernem ,h ne legyen külsérelmi nyom? Attól félek ,h feljelentene. De nem tudok már mást csinálni elegem van. 5 éve csinálja. Hol üssem meg?
2010. dec. 1. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
rúgd tökön
2010. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 BlueBull ***** válasza:
48%
rúgj a segge alá valahogy a combjára vagy a vádlijára
2010. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Fejütéseket kerüljem?
2010. dec. 1. 21:54
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is ingerlek valakit és arra várok, hogy megüssön, ezzel bebizonyítva, hogy egy agresszív állat.
2010. dec. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

verd szít a fejít szöges bézbóz ütővel xD

többet nem fog szekálni hidd el xD

2010. dec. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
marad a regi modszer haj vagy tokon rugas:)
2010. dec. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mit szólnál az emberi kommunikáció legkulturáltabb formájához, a beszélgetéshez?


Első körben talán meg kellene vele próbálnod tisztázni azt - így öt év távlatában, - hogy tulajdonképpen miért csinálja azt, amit sérelmesnek találsz?


Nem feltétlenül biztos, hogy az erőszak a leghatékonyabb megoldás, - mert további gyűlöletet, a Számodra sérelmes viselkedés felerősödését érheted el vele, miközben lehet, hogy csak félreértésen alapul az egész...


Ha rám hallgatsz, meghagyod az erőszakot önvédelemre, - és megpróbálsz beszélni az illetővel a (vélt) sérelmedről!

2010. dec. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Beszélgetésként ennyi: - Mi van köcsög? - aztán vascsővel térdre!!!
2010. dec. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves 7. válaszoló. Az az ember akinek a viselkedése ilyen cselekedetekben nyilvánul meg, h a hátad mögött pofákat vág, lenéz , lekezelően beszél veled, hidd el az nem fog kultúráltan semmit megvitatni. Amúgy 1 kis nyomorék , akinek a szülei csontig kinyalták a seggét és életébe 1 pofont se kapott. Nem csak velem de a tanáraival is hihetetlen pofátlan , olyan ember aki nem tisztel semmit és senkit. Idáig azzal töltötte az életét ,h reggel este számítógép előtt ült. Most felvett 1 flegma viselkedésformát és úgy akarja magát fényezni ,h mással bunkózik. 1 kiskutya , van neki 1 gazdája is nem kell félteni , akinek nyalja a seggét.
2010. dec. 2. 15:44
 10/13 anonim ***** válasza:

épp most írtam haveromnak msn-en hogy milyen f*szság már ez a kérdés.

Hogy miért? Azért mert szerintem csak félsz belekötni, mert azért nem kell úgy megverni egy embert aki csak idegesít, hogy belsővérzést kapjon, eltörjön a bordája, kék-lila foltjai legyenek... elég ha csak egyszer jól gyomron b*szod aztán max 10percig fájni fog neki, de mivel nem vagy bokszoló ezért nem lesz semmi baja (szerintem). szóval mit vársz mit írjanak ide válaszként??? én megírtam a lényeget, szóval a többi rajtad múlik...

ja és lécci számolj már be, hogy mi történt :D:D

2010. dec. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!