Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vicces, kakis, pisis sztori?

Vicces, kakis, pisis sztori?

Figyelt kérdés

Én még 2.-os koromban a suliban elmentem a wc-re. Elkezdek pisilni, egyszer csak észreveszek a lábamtól 2cm-re a falon egy hatalmas pókot. Úgy megilyedtem hogy azonnal felugrottam és szépen kipisiltem a padlóra, ráadásul az ajtót is végigpisiltem.A másik meg 4.-es koromban volt. A suliban ugye akkor még nem voltak belülről zárható ajtók. Nekem meg szarni kellett. Gondoltam nem baj úgysincs rajtam kívül senki a wc-n biztos nem nyit rám senki. Azt hozzá kell tenni hogy a wc amolyan "seggbefröcskölős wc,, volt. Szóval nem akartam hogy a hugyos, szaros lé alvázon csapjon ezért nagyon kiültem a szélére, ráadásul oldalt, hogy amint kijön azonnal felpattanok. Csakhogy annyira kiültem hogy nem a wc-be ment a szar hanem a földre! XD Aztán persze hogy pont akkor jöttek be mások is én meg nem akartam hogy észrevegyék ezért fogtam a szart és beledobtam a wc-be! XD Persze tiszta szar lett a kezem én meg hirtelen zavarodottságomban, hogy nehogy észrevegye vki ha rámnyit gyorsan belekentem a falba. :D


L/14


2010. dec. 2. 19:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Úristen ember...xD xD

Velem nem történt ilyen csak amikor mentem hazafelé ott gugol a járdán egy cigány csöves nő és szarik!Hát b+ mondanom sem kell kicsit undorító volt!Amúgy ő le se szarta hogy ott mennek mások is!

2010. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Úristen XDXD

Velem kb 4.be történt, hogy ugyebár nem akartam ráülni a wc-re úgyhogy szépen megtartottam magam a wc fölött, de annyira kellett pisilnom, hogy észre sem vettem, hogy az egész a gatyámra megy. így utólag nem is hangzik olyan gáznak, de akkor legszívesebben elsüllyedtem volna...XDXD

Árokban pisilős cigányasszony szerintem sokaknak nem új, én is láttam már. De a te sztorid....legalább röhögtem egy jót...köszi XDXD

Jaj eszembe jutott még egy. ugye alsóban mindig jöttek a védőnénik és akkor pohárba kellett pisilni. Hát én meg olyan lendülettel futottam neki az egyik osztálytársamnak, hogy a pisije kiborult a földre meg a ruhájára XD Gyorsan öntöttem neki kicsit az én pisimből, de mivel nekem is kevés volt felhígítottuk vízzel...XDXD

16/L

2010. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

"Persze tiszta szar lett a kezem én meg hirtelen zavarodottságomban, hogy nehogy észrevegye vki ha rámnyit gyorsan belekentem a falba. :D "

Nanee..Ilyen nincs xD

Amúgy nekem nincs ilyen,max hogy egyszer voltam szülinapon,még negyedikbe és a legjobb barátnőm bepisilt.Szépen megkért hogy ne mondjam el senkinek én meg megígértem hogy nem mondom el...2 perc múlva mindenki tudta...Fogalmam sincs hogy ki mondhatta el:D

2010. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%

Hát ezek a történetek készek :DDDDDDD


"Hát én meg olyan lendülettel futottam neki az egyik osztálytársamnak, hogy a pisije kiborult a földre meg a ruhájára XD Gyorsan öntöttem neki kicsit az én pisimből, de mivel nekem is kevés volt felhígítottuk vízzel...XDXD "


Loll :DD:D



Majd ha eszembejut valami akkor leírom :D

2010. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

Ezen röhögtem :D

Am a nővéremmel hasonló történt. elsős volt és elment wc-re mert majdnem besz_rt. nem volt wc paapír. na jó, kinjában, már nem birta tovább tartani bement sz.rni. elvégezte a dolgát és aszalódott kicsit elkezdett bőgni XD és kitörölte a saját kezével a se.ggét XD feldühödött és összekente szarral a suli wc-jét XDD és itthon sírva mesélte :D

Ah látszik hogy az én családom enyveskezű kölyke XD

13L

2010. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Egyik haverommal történt, hogy nem volt jó a wc-jük, de ő meg elfelejtette, és elment szarni. Ugye utána esett le neki, hogy nem húzhatja le, mert akkor jön fel minden. Mivel a szerelő is aznapra volt kihívva, nem akarta, hogy ott díszelegjen a szar a wc-ben, szóval ki kellett szednie és kivinnie.

19/F

2010. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Réti Manó ***** válasza:
94%
Én 10.-es koromba elmentem szarni a gimi wc-jébe, de az szarul volt felrögzítve (én ezt nem tudtam). Ráültem és jó nagyot szartam bele, aztán amikor fel akartam állni a wwc hirtelen kiszakadt a helyéről és belőle rám esett a saját szarom. A wc felborított engem és én ezért kiszakítottam az ajtaját, majd letolt gatyával kizuhantam a földre. A kitört wc-ből elkezdett folyni a hugyos-szaros víz és elárasztotta az egész mosdót. Gyorsan elmenekültem és soha többé nem használtam azt a wc-t. Nagyon gáz volt, a ruhám teljesen elázott :S
2010. dec. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

ááá ezek a sztorik nagyon jóóóók :D

főleg az a pohárbapisiléses XD de a kérdezőjé se semmi,meg a többieké is nagyon jó,grat :DxD

összeszedem a memóriám,és visszaemlékszem még énis ilyen történetekre,egy csomó már megesett velem :D


Na,már eszembe is jutott egy :

Tavaly még mikor matek félévi dolgozatot írtunk,akkor előtte már amúgyis kellet menni wcre (halkan megjegyzem,nagydolgozni),és amiért a matektől félek a legjobban még gyomoridegem is volt.nagyon reszketett a kezem,dehát szerintem el is sápadtam rendesen :D aztán mikormár elkezdtük írni a dolgozatot akkor egyre jobban kellett wc-zni,de nem akartamkikérőzni,mert amúgysem vagyok az a 'suliban megyek a klotyóra' fajta.és hátilyenkor bekövetkezik az,hogy elkezdek fingani xD de akkor már annyira,hogy nagyon büdös kezdett lenni :S amúgy nem hallatszott,meg próbáltamelég diszkréten,de a szagok,hátt ennél durvábbak voltak.aztán már kezdett annyira terjedni az osztályban,hogy mindenki érezte,és a legrosszabb az egészben,hogy mindenki mondta hogy 'fúúúúú de büdös vaaan!' 'jajj szellőztessetek már vagy meghalunk!!' meg ilyen dolgok,és akkor orrfogá,meg minden,de persze én meg csináltam úgy mint a többi,nehogymég feltűnő legyen,hogy tőlem van :DD . a végén már a tanárnő is tett rá megjegyzést,na az kész volt :D.és mire már befejeztük,addigra szerencsére elmúlott,de mikor már majdnem otthon voltam,akkor jött rám nagyon megint,és mondhatni,szinte a ház ajtója előtt szrtam össze már a végére magam.

14/L

2010. dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

nekem asszem múlt héten volt hogy a haverommal szereltük a szennyvízcsatornát mert el volt dugulva és nem tom mért de haverom elkezdte ütögetni a csövet úgy hogy az leszakadt és mindenhova fröcskölt a szaros hugyos víz és utána megg az egész pince te volt :D de sikerült visszatenni utána meg vagy 6 szor lezuhanyoztam de még mindig tiszta bűz volt :D

am LOL mindenki sztorija izgalmas lehetett :D:DD

2010. dec. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%
bocsi előző vok 12/f
2010. dec. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!