Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vicces, kakis, pisis sztori?

Vicces, kakis, pisis sztori?

Figyelt kérdés

Én még 2.-os koromban a suliban elmentem a wc-re. Elkezdek pisilni, egyszer csak észreveszek a lábamtól 2cm-re a falon egy hatalmas pókot. Úgy megilyedtem hogy azonnal felugrottam és szépen kipisiltem a padlóra, ráadásul az ajtót is végigpisiltem.A másik meg 4.-es koromban volt. A suliban ugye akkor még nem voltak belülről zárható ajtók. Nekem meg szarni kellett. Gondoltam nem baj úgysincs rajtam kívül senki a wc-n biztos nem nyit rám senki. Azt hozzá kell tenni hogy a wc amolyan "seggbefröcskölős wc,, volt. Szóval nem akartam hogy a hugyos, szaros lé alvázon csapjon ezért nagyon kiültem a szélére, ráadásul oldalt, hogy amint kijön azonnal felpattanok. Csakhogy annyira kiültem hogy nem a wc-be ment a szar hanem a földre! XD Aztán persze hogy pont akkor jöttek be mások is én meg nem akartam hogy észrevegyék ezért fogtam a szart és beledobtam a wc-be! XD Persze tiszta szar lett a kezem én meg hirtelen zavarodottságomban, hogy nehogy észrevegye vki ha rámnyit gyorsan belekentem a falba. :D


L/14


2010. dec. 2. 19:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%
barátnőm mesélte, hogy nyáron táborral voltak Balatonon, és nagyon kellett sz*rnia...hát bele kakilt a vízbe. Legnagyobb döbbenetére a hátamögött feljött a sz*r a víz felszínére. csak úgy néztek rá az emberek. XDDDD
2010. dec. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%
fúúj utolsó, ez nagyon gáz XDXD
2010. dec. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%

Szép, hogy ilyen emberek vannak, akik a Balatonba szarnak!

Gratula a barátnőhöz!

2010. dec. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
61%
xD
2011. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
88%

ez nenm annyira vicces,inkább aranyos :P

unokahugomasszem vagy 1-2 éves volt,mikor átjött barátnőm

és elkezdtünk bujócskázni a kicsivel :D

csakhogy ő úgy elbújt hogy nem találtuk meg

erre keressük nagyban,észrevesszük hogy valaki mintha sírdogálna a szekrényben

kinyitom,ott áll unokahugom megszeppent arccal,tiszta pisi volt nővérem összes alsónemüje XD

erre kérdezzük tőle hogy micsináltál? :O

erre elkezdte szegényke mondani hogy bujócska közben elbújt az anyja szekrényébe és pisilnie kellett de nem mert kijönni mert akkor megtaláljuk,és bepisilt XD

nővérem meg moshatta ki az összes bugyiját meg zokniját XD

azóta olyanokat röhögünk ezen X'd

13L

2011. aug. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
XD
2011. aug. 6. 19:44
 17/18 Fanni makleit válasza:
100%

Ami azt illeti velem több ilyen is volt


1.Elsős voltam. Éppen félgyógyult állapotban mentem fel a suliba (hányásos hasmenésből.) Egyik órán hintáztam aszéken és hirtelen betrottyantottam!!!!!!!!!!!! Megkértem a tanárt, hogy engedjen ki a budiba mert nem vok jól. Ok gyorsan kiaraszoltam, bementem az egyik mellékhelyiségbe, lerántottam magamról a fosos bugyit és beledobtam a klotyóba. Eszeveszetten húztam lefele a budit, de a szaros alsóm még mindig ott lebegett a víz színén. Mit volt mit tennem vissszamentem órára mintha mi sem történt volna. Kövi szünetben az összes lány észrevette a szaros bugyimat a wcben és mindenki ezen röhögött. Én meg lapítottam, mint szar a gazban és hálistennek senki se tudta meg hogy az a bizonyos fehérnemű az enyém volt.


2.Elsőben torna órára öltöztünk át. (akkor még a teremben öltöztünk, fiúk lányok együtt.) Már nagyon kellett pisilnem, de nem akartam kimenni. Gondoltam kibírom míg felveszem a tornacsukámat. Hát nem így lett!! Felvettem ugyan, de ahogy megmozdítottam a lábamat hirtelen elernyedtek a záróizmaim, és nem jutottam el a wc-ig. Bepisiltem... a katedrán. Az osztály színe-java előtt, az akkori ofőm mellett! Halálosan ciki volt. Az osztálytársaim egy hétig ezzel szekáltak.


3.Ez nem kaki pisi, de ez is wc-vel kapcsolatos: 3.os koromban voltam hittan táborban. A gond az volt, hogy én már akkor (9 éves koromban) menstruáltam. Az így önmagában nem is lett volna olyan vészes, a gáz az hogy hajlamos voltam elfelejteni ellenőrízni a betétem állapotát. Egyik délután, mikor sorversenyest játszottunk a mögöttem álló saj azt mondta: menj ki a wcre, jobban teszed...- Modtam oké, nem tudtam mi a baja és el is mentem. hamar rájöttem miért nézett rám olyan furán: átvéreztem mindenemet!!!!!!!!!! Még a farmeromon is egy nagy piros fot díszelget. Nem volt váltórucim, ezért csamk a pulcsimat kötöttem a derekamra, hogy takarjon valamit. Soha többé nem mertem annak a lánynak a szemébe nézni...


4.Mentünk anyámmal a cirkuszba és a szünetben mondtam neki, hogy kell pisilnem. Oké kimentem: fizetős kerti budi szerű lehúzós vacak volt, tiszta gané az egész! Lebegtem felette. közben rájöttem hogy barnamaciznom is kell. Nagy nehezen megküzdöttem vele és lehúztam a budit. A víz nagy áramlással mosta le a kulát a klotyeszről... de túl nagy volt a csapás és a hugyos-fosos lé telibe kapta a pulcsimat!!! Anyám nagyon lebaszott, pedig mondtam hogy nem tehetek róla. Nem hatotta meg. Szaros pulóverben nézhettem végig a második felvonást.


5.Kicsi voltam 4-5 éves, apámnak volt egy kertje Bodaszőlőn és hétvégente oda jártunk. Igen ám de egyik alkalommal rámjött a szarhatnék. Faterom mondta, h ott a kerti budi,intézzem el ott. Bementem abba a rémséges klotyóba és non frászt kaptam. Sötét volt a szag is szörnyű, a budi mély volt az alján undorító fosokkal... Annyira féltem, hogy beszartam, szó szerint... Apám nem, haragudott rám, kimosta a szaros bugyimat. Soha többé nem mentem be abba a wcbe. Ha oda mentünk mindig a diófa mögé trotyiztam.


6.Kb három éves koromban nagyon rámjött a pisilhetnék. Nem tudtam megvárni anyámat, hogy ültessen rá a budira. Így kimentem és felültem rá egyedül, de a manőver nem jöt össze, mert pizsamástól- mindenestül beleestem a budiba és tiszta pisis lett mindenem. Anyámnak úgy kellett kirángatnia a budiból.

2013. jan. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

1.: Angol dogát írtunk. Finghatnékom volt. Nagyon tartogattam. Ám bekövetkezett az a bizonyos kipruttyanás. Vagyis kijött a popószó. A szívem úgy vert, mint a dob. Egyszerre csak nagyon büdös szagra lettünk figyelmesek. Elkezdték a többiek: Fúj mi ez a szag! Bakker megfulladunk! XD Én persze ugyanúgy izéltem ám, hogyhát ki az az arcátlan aki befingadozik. XDDD Hát persze szünetben szaladtam macizni, mondanom sem kell a wc ülőkén himbálózott fele szar. Azon tanakodtam, megfogjam vagy sem (mert az állt szándékomban, hogy lehúzom). Ekkor persze nem a csengőt hallottam? Gyorsan wc papír a kézbe, és beledobtam a kakát a wc-be. XDDDD


2.: Itthon fürödtem, közben Sport szelet csokit ettem. Belepottyant a csokiból egy darab a kádba. Gondoltam, szarom le, majd ha leengedem a vizet, az is lemegy. Hát a wc pont a fürdőből nyílt.. Nővérem ment a wc-be, erre pont nem az én trutyi vízbe esett csokimat látta meg? Rögtön röhögőgörcsöt kapott, hogy beleszartam a kádba, majdnem be is pisált. Utána persze anyumék elismerték, hogy előfordul, ha a csokesz beleesik a vízbe, de nem győztem először kimagyarázni magam, hogy az valójában Sport szelet.

12/L

2016. ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!