Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem lesz pénzem...

Mit tegyek? Nem lesz pénzem kifizetni az albit. L/20

Figyelt kérdés
Felköltöztem Pestre,jelenleg nincs melóm,s 10.én ki kell fizetnem az albérletet,ami 40ezer ft,felvettem a diákhitelt is,eddig 500.000.ft a tartozásom...már 20évesen úszom az adósságokban...fogalmam sincs mi lesz velem..Honnan szerezzek gyorsan pénzt?
2010. dec. 3. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha nincs munkád Pesten, miért laksz ott? Menj vissza a szüleidhez, gyűjts össze egy kis pénzt, és akkor költözz külön, amikor már van miből!
2010. dec. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eddig el tudtam magam tartani,3hete nem dolgozom....Nem mehetek vissza a szüleimhez... :(
2010. dec. 3. 00:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg kereshetnél lakótársat, akkor kevesebbet kellene fizetned.
2010. dec. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
van lakótársam! már csak 4000 ft-om van összesen kajára meg mindenre...és fogalmam sincs mikor lesz pénzem :((
2010. dec. 3. 00:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

halott ügy. én is így jártam 3 éve decemberben, mikor kirúgtak. haza kellett költöznöm a szüleimhez vidékre, itt pedig nincs semmi munka azóta sem, és nem is lesz.

és én is úszom az adósságokban, főleg hogy azóta is kamatoznak. :)


nem egy leányálom.

2010. dec. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Adósságspirál...na ezt jól megszívtad, már nem azért...
2010. dec. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kapsz munkanélküli segélyt? Esetleg az átmenetileg segíthet. Vagy nappali tagozatos vagy?
2010. dec. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha diák vagy, akkor keress diákmunkát. Természetesen ezek nem túl elit helyek, de kapsz valamennyi pénzt.

Ha nem vagy diák, akkor is elmehetsz mekibe tálcamosogatónak, ha már mindenáron Pesten akarsz lakni.

Vagy vállalj gyerekvigyáztást. Neaddjisten korrepetálást, ha értesz valamihez.

2010. dec. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!