Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg "finoman" az...

Hogy mondjam meg "finoman" az egyik o. társamnak, hogy ne legyen már igénytelen, és jó lenne ha adna magára?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban,akinek a haja tiszta gubanc kb.ököl nagyságú meg zsíros is..Aztán büdös,piszkos a körme,mindig ugyanabban a ruhában van..Büdös a szája.. Csoszog,állandóan púposan megy,mer így neki jó..

Én nem akarok senkit megbántani,de ennyire igénytelen nem lehet már senki,jó körülmények között élnek szóval nem mondhatja senki,hogy biztos azért mert szegények... Mindenkit zavar az osztályban,hogy ilyen ezért vannak akik eléggé csúnyán "piszkálják"... Eléggé sértődékeny,legszívesebben kerek perec megmondanám keményen neki a dolgot..De nem akarom megsérteni,ezért szépen finoman beszeretném neki adni,hogy jobban figyelhetne magára..


Kinek milyen tippje,ötlete van?Vagy mit tenne a helyemben?


2010. dec. 3. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Sztem kerek perec mond meg neki....
2010. dec. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
fúúúúú ez nehéz. mennyire vagy biztos benne h jó körülmények között? egyébként lehet h otthon vannak problémái és ezért ilyen. kezdj vele beszélgetni és utalj rá. igazából nem tudom h h lehetne szépen megmondani neki :S esetleg hívd el vásárolni magaddal és kérdezd meg h neki nem e tetszik ez a ruha vagy az és nem e venné meg. de h a hajára h célozz rá hát az nehéz :S nekem is volt általánosban ilyen oszt.társam és elkezdtem vele barátkozni mivel mellé ültettek. amikor egyre jobban letütnk észrevettem h egyre jobban ad magára próbált úgy öltözni mint én és a haját is olyanra csinálta. másnál zavart volna de őt nem bántottam ezért :)
2010. dec. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen biztos vagyok benne mert mondta :| és voltam is már nálunk. Am nincsenek sztem problémái kitűnő tanuló szval a szülei nem piszkálnák emiatt,csendes és ahogy észrevettem a szülei szeretik őt sőt még el is kényeztetik,meg a mamája is... Hát én már tavaly óta barátkozok vele,de azóta se ad magára.. Of.meg egy idióta neki nem lehetne,szólni,hogy hívja fel a figyelmét erre..
2010. dec. 3. 12:41
 4/10 anonim ***** válasza:
kitűnő tanuló sé el van kényeztetve? jézusom :S akkor nem tudom talán neki ez a kényelmes és nem veszi észre magát. akkor ha jóban vagy vele akkor négyszemközt beszéld meg vele h kicsit adjon magára. az osztály főnök meg tényleg egy barom neki szólnia kéne természetesen nem az osztály előtt hanem négyszemközt vagy a szülőknek. am tényleg ha a lánynak nem akarod mondani akkor beszélsz a szüleivel
2010. dec. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
szerintem,ne mond meg kerek perec mert megbánthatod vele. de ha azt mondod neki hogy elkíséred fodrászhoz csak azért mert szerinted jobban állna neki egy másik haj, és hogy elkíséred vásárolni is csak azért mert szeretnéd ha lenne egy barátja( vagy mert azt szeretnéd hogy ne csúfolják) és hogy meg csinálod a körmét... stb.
2010. dec. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vegyetek neki Mikulásra tisztasági csomagot.
2010. dec. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
utolsó :D nmem hiszem h nincs otthon szappan sampon fogkrém stb :D és az se biztos h vágná h miért kapja :D és elég bunkó dolog az :D
2010. dec. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hááát.. jah XD Egész nap a gép előtt ül és játszik,ki se lehet hívni mert vagy az anyja nem engedi el sétálni,vagy nem akar...
2010. dec. 3. 13:09
 9/10 anonim ***** válasza:

és hány éves a lány?

kellene neki valami motiváció, pl hívd meg magadhoz egy filmnézésre vagy valami és tedd be neki a dögös és a dög c. filmet vagy a Házinyuszit, mindkettő nagyon jó, a Házinyuszi azért jobb, nem olyan drasztikus

beszélgess vele pasikról, nem tetszik e neki valaki, vagy nem akarna esetleg ő tetszeni valakinek

2010. dec. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
13-14
2010. dec. 3. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!