Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az egyik barátnőm szerint...

Az egyik barátnőm szerint igénytelen vagyok mert nem sminkelem magam és nem hordok magassarkút. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 18:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem vagy igénytelen,sőt okos.A sminkelés divat,de nagyon tönkre teszi az arcbőrt.Erre majd 30-40 évesen jönnek rá a nők.Akkor még több sminkre lesz szükségük.

Az,hoigy milyen cipőt hordasz,egyedül a te dolgod.Nem mindenki szereti a magassarkút.

2010. ápr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség! Sokan ocsmány módon kifestik magukat, felvesznek egy undorító magassarkút, és igényesnek hiszik magukat. Valójában attól lesz valaki igénytelen, ha: nem fürdik, nem mos hajat, fogat, fület rendszeresen; ápolatlan a körme; szakadt, piszkos, hozzá nem illő ruhát hord; és az arcbőrére sem figyel.

Azt hiszem, ha ezekre odafigyel valaki, nem lehet igénytelen!


Én ugyan sminkelem magam (szemceruza, szempillaspirál, ajakbalzsam), de magassarkút sosem vennék fel hétköznapokra. :P


Egyébként normális ez a "barátnőd"?

2010. ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
hát a barátnőm mindig 5 kg sminket rak az arcára...
2010. ápr. 3. 18:50
 4/18 A kérdező kommentje:
amúgy normális volt csak most nagyon megváltozott...
2010. ápr. 3. 18:50
 5/18 anonim válasza:
egyet értek az előttem szólókkal! és milyen barátnőd van, ha így leszol! mert jó megmondja az igatzat, ha valamit rosszul csinálsz, mert a barátnőd,de ez nem hiszem hogy rossz dolog lenne, csak ő hiszi hogy smink nélkül nem lehet élni, és szerintem ha ezért leszól nem is a barátnőd igazából!
2010. ápr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Miért nem a barátodat kérdezed meg az állítólagos igénytelenségedről? Vagy legalább egy srácot?Szerintem a nők ebben a témában elfogulatlanok lehetnek...
2010. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Szerintem jól teszed, hogy nem smikeled magad elég akkor ha monygyuk buliba mész(ha mész).Az meg hogy magas sarkút hordasz semmi köze ahoz, hogy smikieled-e magad vagy nem.
2010. ápr. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Szerintem sem vagy igénytelen. Én sem sminkelem magam hétköznapokra (max. egy kis szemceruza néha), és laposban, kényelmesben megyek dolgozni. Nekem nem az a fontos, hogy hogyan nézek ki, hanem hogy jól érezzem magam a nap folyamán, és a munkámat el tudjam látni. Ha ezek alapján igénytelen lennék, biztos nem dolgozhatnék az irodában, ahol dolgozok. Az lehet, hogy nem vagyok/vagyunk eléggé "nőiesek" a "mai divathoz" képest, de ahogy többen is írták, a bőrünk, a csontunk, a testünk egyszer még hálás lesz ezért.
2010. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Sminkelje csak magát a plázak*rva barátnőd, és hordjon csak magassarkút.


Én speciel gyűlölöm a sminkelt lányokat, és szerintem sokan vannak ezzel így...


24/F

2010. ápr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem szólóknak, az igénytelenség nem itt kezdődik.

Valószínűleg a barátnőd nem ismeri a szó pontos jelentését, azért mondta rád, mert neki mások az igényei. Ettől viszont neked soha ne legyen rossz érzésed, ne hagyd hogy mások mondják meg hogy kell kinézned, mit kell hordanod, nézz úgy ki, ahogyan neked tetszik.

Ha igazán jó barátnőd, elfogad téged olyannak amilyen vagy és nem szól meg csak azért, mert nem olyan vagy mint amilyennek szeretne látni.. egy barátságban sokkal fontosabb dolgok vannak annál, mint azon faxnizni, hogy ki hogy néz ki.

2010. ápr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!