Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hordanak egyesek kést...

Miért hordanak egyesek kést vagy bicskát a suliba?

Figyelt kérdés

Nekem két ilyen ismerősöm is van a suliban (egymástól függetlenek). És teljesen normálisnak tűnnek. Biztos nem készülnek megölni valakit, és nem hiszem hogy önvédelmi célból tartanák ezeket maguknál. Ha bármikor kérdezik, h miért, soha nem mondják meg. Én azt a választ kaptam: "Azért amiért te nem"... Mindig csak a ködösítés, a hallgatás, a kitérés!!

Tényleg az az érzésem, h inkább ne feszegessem, mert a végén harag lesz: az egyik csak csúnyán nézett rám, mint aki vérig sértődött.


És tényleg teljesen normálisak egyébként. Nem antiszociálisak, nem túl zárkózottak, szoktak mosolyogni, beszélgetni, stb...


2008. jan. 15. 19:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/202 anonim ***** válasza:
91%
mer ettől menőbbnek tűnnek, gondolom.
2008. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/202 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj.

En meg altalanosba jarok, de nalunk nem a kes es a bicska a meno, hanem a boxer es a vipera. Ettol menobbek, ettol megijednek a kisebbek, ettol nagy embernek erzik magukat. Nem hiszem, hogy attol felnek, hogy megtamadja oket egy arab pedofil olajsejk. Amugy, ne kerdezgesd oket. Nem azert mert leszurnak, vagy nem tudom. Ugyse kapsz ertelmes valaszt, ketto ha kapsz is nem az igazat. Tudod vetitenek, hogy menobbek legyenek. :)

2008. jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/202 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt hasznos lehet, másrészt menőbbnek tűnhetne k vele de tanár előtt nem igazán hadonásznak vele. Én például nagyon szeretem a bárdokat kardokat meg ilyeneket mégsem viszek pedig elég híres lennék tőle, viszont késtől vagy bicskától nem lesz menő senki mert ki X.r alig jó valamire(én pl kisbicskával tanultam késdobálási alapokat.
2008. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/202 anonim ***** válasza:
81%
Ezt sajnos, jogos önvédelemből a lakásra járó szolgáltatók is megteszik. Bár mi a kultúráltabb, gáz-riasztó pisztolyt tartjuk a szolid megoldásnak.
2008. febr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/202 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is voltak ilyen ismerőseim, akiknél mindig volt azért, hogy menőzzenek. Vagy csak mert idióták. És nekem is az volt a válasz, ami neked. Pff.
2008. nov. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/202 anonim ***** válasza:
88%
Hejj, most felfedem a titkot. Én is ilyen ember vagyok, aki mindenhova viszem a vadászkésem, hogy miért? 1részt önvédelem, másrészt egyszer egy bölcs ismerősöm így szólt: "Akinél nincs bicska az homokos". És tartom magam ehhez. És suliban gyakran jól jön, ha csak abból indulunk ki, hogy a MENZÁN egy normális kés sincs, rögtön jogos, nem?
2008. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/202 anonim ***** válasza:
100%

:D véletlenül nem szombathelyi vagy:D

én és az osztálytársam mindig pillangóval mentünk eggyikünk terepmintás másik arany én se tudom megmondani mért:D

2009. nov. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/202 anonim ***** válasza:
100%
biztos fafaragó az apjuk, vagy asztalos, oszt mindent ki akarnak faragni
2009. nov. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/202 anonim ***** válasza:
100%
az én iskolámba meg mindenkinél shuriken van
2009. nov. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/202 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem önvédelmi célból hordják....

Én legalábbis azért hordom, ha betámad valami ge.ci cigány, lássa, hogy 'nem vagyok egyedül"!

2010. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!