Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hordanak rózsafüzért?

Miért hordanak rózsafüzért?

Figyelt kérdés
Egyre több emberen látok rózsafüzért úgy divatba jött. Mikor megkérdezték az egyiket, hogy miért hordja nem tudott rá válaszolni. Egyre többnek ruhához illő is van (pl zöldet vesz fel zöld füzérrel, másnap meg másikat). Elfelejtették talán, hogy mi az a vallás, vagy mi? Még olyan is hordja, aki egyszer sem vett a kezébe még Bibliát se, meg nincs megszentelve sőt még nem is volt bérmálkozó + nem volt első áldozó egy szóval nem is jár vallás közelben. Divatról lenne szó? Ha Isten létezne jó szemmel nézné, amit oly annyira ellenzett az Ószövetségében? Ha valaki keresztet vesz fel annak jobb, vagy úgy érzi netán, hogy a világ terhét magára vette?
2011. szept. 27. 17:09
 1/8 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Újabb divathóbort.
2011. szept. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Isten inkább törődjön az éhező gyerekekkel és a bűnözéssel
2011. szept. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ahogy a romák között is elterjedt a hatalmas kereszt és Mária képe, mert az nagy, arany, csillog.

Bár szerintem a cigányvajda inkább vallásos, mint a rózsaszín rózsafüzéres divatmajom kiscsaj.

2011. szept. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam már ilyet néhány, főként pasin. És szerintem iszonyú gáz. Szánalmas és nevetséges. Nem vagyok vallásos, de akkor is kiakaszt. Egyszerűen csak CIKIIII!!!
2011. szept. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is. A vallás nem lehet divat. Ha valaki hordja annak oka van és háttere nem is kicsi.
2011. szept. 27. 18:48
 6/8 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Miért, szerinted okkal hordják??
2011. szept. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem. Sokan nem érdemelték ki és nem is tudják igazi jelentését.
2011. szept. 29. 06:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább egy divatmajom, mint egy hithű katolikus
2011. szept. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!