Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írnátok horror-t?

Írnátok horror-t?

Figyelt kérdés
köszi :P
2010. dec. 3. 15:16
1 2
 1/12 anonim válasza:
43%

Amennyiben, a kérdés arra vonatkozott, hogy írnék-e ilyen művet, a válaszom nem.


Amennyiben arra, hogy most bepötyögnék-e Neked egyet, a válaszom szintén nem.:D:D

2010. dec. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
rendeznék, vagy megtervezném a díszletet, kiválasztanám a helyszínt, a szereplőket
2010. dec. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Paranormal Activity
2010. dec. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Írtam már pár horror novellát!
2010. dec. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Egy hideg, sötét utcán, ahol a szél síkítva borzolta az ázott kóborkutya szőrét, egy furcsa alak jelent meg. Nagy ballonkabátban motoszkált, furcsa hangokat kiadva. Szörcsögött és morgott is egyben. Majd egy néni jött pirosposgás arccal, egy babkocsit tolva. A babkocsi kerekei enyhén csikorogva álltak szemben a szélllel és viselték hátukon egy kisgyereket. De a gyerek beteg vlt.


A pasi odamnet gfelnyitott a babakocsi egy nyomi ült ott fogyi volt. Levette a kapucniát és csak ennyit mondott "Elkurták. Nem kicsit, nagyon."


Majd a nő felsíkitva otthagyta a babkocsit. azzal kiáltva hogy : GYURCSÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁNY

2010. dec. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Kriszti83 ***** válasza:
63%
Híradó
2010. dec. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem, azok túl erőltetettek, meg csavaros sztori kell. Alapból nem tudnék ilyen szellemesdit kitalálni.-
2010. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én már írtam horrort, jó hosszút. Mindenki szerint jó perverz véres sztori lett. 10 évesen írtam egy 18 karikás horrort! XD A szüleimnek nem mertem megmutatni! XD
2010. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
horror
2010. dec. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Fűrész, a sziklák szeme, kedvencek temetője, hannibál.
2010. dec. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!