Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyelvvizsgán hibának nézik...

Nyelvvizsgán hibának nézik azt a szöveget, amit nem tudnak elolvasni?

Figyelt kérdés

Kézzel írt dolgok, csúnya írás estébé

És az, aki dadog vagy izgulós, átmehet szóbelin?


2010. dec. 3. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Amit nem tudnak értékelni, azt minimum úgy tekintik mintha nem lenne, rosszabb esetben hibának veszik (pontlevonás).
2010. dec. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem tudják elolvasni, pontozni sem fogják tudni, ergo hiba. De ne aggódj, akik ezeket javítják, sok-sok éves tanári (és javítási) tapasztalattal rendelkeznek, ezer meg egy dolgozatot javítottak már, így nagyon durván rondán kéne írnod ahhoz, hogy ne tudjanak elmenni rajta. De természetesen - és erre a vizsgán is felhívják a figyelmet - törekedni kell az olvasható írásmódra.


Dadogás-izgulás nem számít, átmehetsz ettől függetlenül, persze ha az izgalomtól nem tud valaki megszólalni, azzal nem nagyon tudnak mit kezdeni, a teljesítmény alapján pontoznak.

2010. dec. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon csúnya az írásom és nem is nagyon tudtam figyelni erre nyelvvizsga közben, mert siettem, de nem volt belőle semmi probléma.
2010. dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!