Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Eredet végén a pasi megpörg...

Hemonka kérdése:

Az Eredet végén a pasi megpörgeti a pörgettyűt és az nem áll meg. Most akkor az egészet csak álmodta és a feleségének volt igaza? Megzavarodtam. :D

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondták is, hogy a vége olyan lett, hogy a néző azt hisz, amit akar. Te szerinted eldől, vagy pörög tovább?
2010. dec. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

NEM !!! Amikor lementek a 3.szintre az álomban akkor ott ragadt,és meg kellett néznie hogy biztosan álmodik-e ezért megpörgette.Egyébként mondta is a filmben hogy kialakítottak egy ilyen világot,álom világot,és ha ott ragadsz totálisan azt hiszed hogy az az igazi világ.Gondolom meg akarta nézni hogy most rendesen az igazi világban vagy csak az álom világban van.Ezért pörgette meg:) Én így értelmeztem nem tudom hogy így van-e :DDDD


13/L

2010. dec. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20:57-es vagyok.Amúgy lesz 2.része:))
2010. dec. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:) Köszönöm a válaszokat :)


Akkor kíváncsian várom a 2. részt ^^

2010. dec. 4. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!